У Львові пройде чемпіонат Європи з бодібілдингу, фітнесу й бодіфітнесу

15:45 15 травня 2018 р.

  • 0
  • 1047

Світлина з архіву
Фото: galsports.com

На засіданні комісії культури, молодіжної політики та спорту ЛМР підтримали програму з організації та проведення відкритого чемпіонату Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу.

Про це розповіли на інформаційному порталі депутатів Львівської міської ради, де також конкретизували: «Як повідомила заступник начальника управління молоді і спорту ЛМР Оксана Пилипів, програма передбачає проведення у Львові чемпіонату Європи з бодібілдингу, фітнесу та бодіфітнесу. Чемпіонат, який відбуватиметься 18-20 травня, організовує Ліга культуризму Львова під загальним керівництвом Української федерації бодібілдингу WABBА спільно з Львівською міською радою».

«За словами президента української бодібілдинг федерації WABBА Святослава Шеремети, змагання відбудуться в один день – 19 травня. А розпочнуться о 12.00 в концертному холі «Малевич», – повідомили також на інформаційному порталі депутатів.

Більше інформації – на його сайті.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

23:12 20 липня 2018 р.

ФК «Львів» презентував своїх новобранців

У п’ятницю, 20 липня, на «Арені Львів» відбулася передсезонна прес-конференція футбольного клубу «Львів» перед початком чемпіонату України серед команд прем’єр-ліги сезону 2018-2019 років.

Рубрика: Спорт

  • 0
  • 858

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу