У Львові повернуть дитячо-юнацькій школі «Галеон» приміщення на вулиці Руській

10:58 9 квітня 2015 р.


Фото: varianty.net

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, ТзОВ «Горицвіт» погодився вивільнити приміщення на вулиці Руській.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 9 квітня, «Щоденному Львову»:

«8 квітня відбулося виконання рішення Господарського суду Львівської області від 22.12.2014 року (справа № 914/2042/14) про вивільнення і повернення приміщення комунальної власності, яке є на балансі Комунальної 1-шої міської поліклініки. Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер зазначив із цього приводу:

«Боржник, ТзОВ «Горицвіт», в останній момент погодився вивільнити приміщення і вивіз медикаменти та інші речі, які були в приміщенні. Наступним кроком є передача цього приміщення в оренду ДЮСШ «Галеон», яка використовувала це приміщення ще до оренди аптекою. Зокрема, тут будуть обладнані роздягалки для потреб вихованців школи. Вже зараз спортивна школа готує пакет документів для отримання цього приміщення в оренду». 

dailylviv.com

До теми

19:19 3 липня 2022 р.

У місті Мостиська відкрили реконструйований за 9 млн грн стадіон: що зробили

Сьогодні, 3 липня, у місті Мостиська урочисто відкрили реконструйований стадіон. Модернізували спортивний простір за кошти обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки та співфінансування із бюджету Мостиської територіальної громади у 2021 році.

Рубрика: Спорт

11:45 28 червня 2022 р.

У Стрию відкрили відремонтований за 30 млн грн стадіон Сокіл: що зробили

Учора, 27 червня, у Стрию відкрили стадіон «Сокіл». Його модернізували за кошти обласного бюджету в межах реалізації Комплексної програми розвитку фізичної культури та спорту Львівщини на 2021-2025 роки та співфінансування із бюджету Стрийської територіальної громади у 2021 році.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу