У Львові перекриватимуть рух на маршруті перегонів «Race Nation»

16:00 8 серпня 2019 р.

  • 0
Світлина з архіву

Світлина з архіву
Фото: dyvys.info

У суботу, 10 серпня, у Львові вдруге проведуть гонку з перешкодами «Race Nation».

Про це повідомили в четвер, 8 серпня, у Львівській міськраді, де також розповіли: «На території «!FestRepublic» та Високого замку близько 800 учасників будуть змагатись за медаль фінішера та долатимуть свою дистанцію із великою кількістю підготованих для них перешкод».

Організатор львівського пробігу «Race Nation» Олександр Доманчук зазначив: «Це вже вдруге поспіль Львів приймає нашу «Гонку націй». Якщо минулого року було 500 учасників, то зараз зареєструвалося 780 учасників. Ми бачимо тенденцію у тому, що на 40% учасників стало більше. Це дуже приємно, тому що Львів – дуже цікавий.

Олександр Доманчук також розповів: «Наші учасники зі всієї країни приїжджають до Львова, бо тут дуже гарні краєвиди та маршрути, які прокладені через два парки: парк Знесіння та Високий замок. Наші учасники будуть підніматися на саму гору Високого замку і з неї спускатися. Дуже приємно, що цього року є команда від мерії і є команда від патрульної поліції Львова».

Організатор львівського пробігу «Race Nation» також повідомив: «Приїжджають організатори з Білорусі, у яких команда з вісьмох людей. Також маємо дві заявки з Польщі і чотири з Молдовії. Більша частина учасників приїжджає з усієї країни. Минулого року була не така велика кількість учасників, бо ми проводили змагання вперше, але після того пішов позитивний відгук і всі збираються до Львова у суботу».

«У зв’язку з гонкою буде незначне перекриття руху та певні незручності для водіїв приватного транспорту. Буде перекрито вулицю Кривоноса на ділянці від вул. Гуцульської в напрямку парку Високий Замок. Також буде частково перекрито вулицю Опришківську, яка веде до вулиці Кривоноса. Що стосується громадського транспорту, то невеликих змін зазнає лише маршрут №25», — зазначив в. о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львів'янка Ганна Гаврилів перемогла у Філіппінах

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Пільгові перевезення скасують?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу