У Львові оголошено конкурс спортивних заходів

14:22 30 листопада 2015 р.


Фото: dsmsu.gov.ua

Подача громадськими організаціями заявок на надання фінансової підтримки стартує 1 грудня.

«Управління молоді, сім`ї та спорту Львівської міської ради оголошує конкурс спортивних заходів та конкурс надання фінансової підтримки спортивним організаціям на 2016 рік», – повідомили сьогодні, 30 листопада, «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, де також розповіли подробиці:

«1 грудня 2015 року стартує подача громадськими організаціями заявок на конкурс заходів у галузі фізичної культури та спорту, а також конкурс з надання фінансової підтримки спортивним організаціям на 2016 рік. Термін подачі документів – до 31 грудня 2015 року включно.

Обов’язковою умовою отримання фінансової підтримки за рахунок коштів міського бюджету Львова, для проведення спортивних заходів, є участь власним внеском організації у заході не менше 20% відсотків від суми, яку організація потребує з міського бюджету. Щодо фінансової підтримки спортивних організацій, то управління молоді, сім’ї та спорту буде надавати кошти на придбання: спортивного інвентарю; спортивного обладнання; спортивної форми.

Перелік документів, які необхідно подати в управління молоді, сім’ї та спорту через Центри надання адміністративних послуг, що розташовані на території м. Львова: заявка встановленого зразка на начальника управління молоді, сім’ї та спорту Львівської міської ради з додатками (зразок заявки додається); копія свідоцтва про державну реєстрацію організації, засвідчену печаткою організації; копія довідки про взяття громадської організації на облік у ДПІ у Львові, засвідчену печаткою організації;

копія довідки з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, засвідчену печаткою організації; копія рішення про присвоєння громадській організації ознаки неприбутковості, засвідчену печаткою організації; копія статуту (положення) організації, засвідчену печаткою організації; інформація про діяльність організації за попередній 2015 рік (до двох аркушів А4 формату); розрахунок потреби у бюджетних коштах і напрямки використання бюджетних коштів у довільній формі, підписані керівником та засвідчені печаткою організації (для фінансової підтримки); календар заходів та кошторис кожного з поданих заходів, а також перелік спортивних організацій та дані про організацію за формою, що знаходиться у додатку (для співфінансування заходів). При подачі документів на співфінансування більше як одного заходу необхідно визначити пріоритетність проведення кожного із заходів.

При визначенні переможців конкурсу управління молоді, сім’ї та спорту керується рішенням Львівської міської ради від 1 квітня 2011 року №394 «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, підпорядкованим громадським організаціям, через залучення їх до проведення спортивних заходів», рішенням Львівської міської ради від 8 листопада 2013 року №872 «Про затвердження Порядку використання коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, які підпорядковані громадським організаціям» та рішенням Львівської міської ради від 20 грудня 2013 року №967 «Про затвердження методики розподілу коштів міського бюджету м. Львова для надання фінансової підтримки та співфінансування спортивних заходів громадським організаціям та дитячо-юнацьким спортивним школам, підпорядкованим громадським організаціям». У разі відсутності повного пакету документів заявка не буде прийматись до розгляду.  Додаткову інформацію можна отримати звернувшись в управлінні молоді, сім’ї та спорту за телефоном 297-58-74.

У 2015 році рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 31.07.2015 року №483 змінено норми витрат на проведення спортивних заходів: на харчування з розрахунку на одну особу на добу з видів спорту: з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами: для спортсменів – до 45 гривень, для тренерів, суддів та інших учасників – до 40 гривень. Для інших видів спорту: для спортсменів – до 40 гривень, для тренерів, суддів та інших учасників – до 35 гривень. На забезпечення медико-відновлювальними засобами та виробами медичного призначення з розрахунку на одну особу на добу для спортсменів з видів спорту з великими фізичними навантаженнями та енерговитратами – до 40 гривень. Для інших видів спорту – до 30 гривень. На нагородження переможців та призерів кубками, медалями та грамотами (ціна в гривнях за одну штуку): кубками: за перше місце – до 180 гривень, за друге місце – до 160 гривень, за третє місце – до 140 гривень; медалями: за перше місце – до 45 гривень, за друге місце – до 40 гривень, за третє місце – до 35 гривень; грамотами (дипломами) – до восьми гривень».

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу