У Львові облаштували ще два спортмайданчики

16:00 19 травня 2016 р.


Фото: varianty.lviv.ua

На облаштування дитячих-спортивних майданчиків у нашому місті спрямовано цього року один мільйон гривень.

«У місті продовжуються роботи з облаштування вуличної інфраструктури для дітей – повідомили сьогодні, 19 травня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради., де також розповіли подробиці:

«Завершено облаштування спортивних майданчиків на вулиці Тролейбусній, 2 та на вулиці Патона, 27. На Тролейбусній встановлено два баскетбольних кільця та гімнастичні елементи для заняття «street workout», а на вулиці Патона встановлено вуличні силові тренажери і тенісні столи.

Також на завершальній стадії роботи з облаштування дитячих майданчиків на вулицях Погідна й Смілій; на вулиці Каліча Гора, 11; на вулиці Промисловій, 31; на вулиці Наукова, 18 та на вулиці Біберовича, 9.

Паралельно ведуться роботи з виготовлення на вулицях Голубця та Яровій; на вулиці Тершаківців, 1; на вулиці Садовій, 13 а; вулиці Хоткевича, 20. Загалом управлінню молоді, сім’ї та спорту цього року спрямовано на облаштування дитячих-спортивних майданчиків один мільйон гривень».

dailylviv.com

До теми

13:20 27 січня 2022 р.

Четверті змагання Bukovytsia OPEN на Львівщині

Учора на схилах гірськолижного комплексу «Буковиця» поблизу Борислава стартував «Bukovytsia OPEN» - український етап міжнародних дитячих змагань з гірськолижного спорту «Karpatia OPEN».

Рубрика: Спорт

13:56 26 січня 2022 р.

Львів'яни-лучники їдуть на чемпіонат Європи

У Львові завершився відбірковий навчально-тренувальний збір лучників, на якому визначили основний склад національної збірної команди України на чемпіонат Європи зі стрільби з лука в приміщенні.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу