У Львові гросмейстери «змагалися» під час сеансу одночасної гри в шахи з дітьми

18:15 17 листопада 2014 р.


Фото: Олександр Мазуренко / прес-служба Львівської міськради

Як повідомили в понеділок «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, сьогодні, 17 листопада, в рамках фіналу чемпіонату України 2014 року з шахів відбувся сеанс одночасної гри в шахи серед дітей та молоді.

У прес-службі міської ради повідомили в понеділок «Щоденному Львову», що , сьогодні, 17 листопада, в рамках фіналу чемпіонату України 2014 року з шахів відбувся сеанс одночасної гри в шахи серед дітей та молоді. У повідомленні також конкретизують:

«Сеанс проходив у кав’ярні «coMMuna», що знаходиться за адресою: вул. Галицька, 1. Відвідувачі закладу мали змогу випробувати свої сили в партіях з відомими гросмейстерами.

Також учасники турніру отримали пам’ятні монети «750 років Львову». Нагадаємо, що фінал Чемпіонату України з шахів триває до 22 листопада та проводиться на території готелю «Варшава» (с. Малехів, вул. Жовківська, 1).

У змаганнях беруть участь 22 учасники (12 чоловіків та 10 жінок).  За словами організаторів, склад команд є найсильнішим в історії незалежної України, адже зібрав елітних гросмейстерів та лідерів українських шахістів.

Серед запрошених елітних гросмейстерів: лідер українських шахістів, Василь Іванчук (м. Львів), екс-чемпіон світу Руслан Пономарьов (м. Київ), олімпійські чемпіони Павло Ельянов (м. Харків), Олександр Моїсеєнко (м. Харків). Львів також представлятиме діючий чемпіон України Юрій Криворучко. Серед жінок у змаганнях беруть участь міжнародні гросмейстери та майстри Музичук Марія (м. Львів), Музичук Анна (м. Львів), Ушеніна Анна (м. Харків), Жукова Наталя (м. Одеса) та інші».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу