У львівських «Карпатах» мріють про заповнений стадіон

17:45 17 липня 2018 р.

Фото до новини


Фото: fckarpaty.com

Олег Бойчишин запевнив: «У тренерського штабу та футболістів є мрія – побачити заповнений стадіон «Україна».

В інформаційному центрі ФК «Карпати» повідомили у вівторок, 17 липня: «У ході прес-конференції, яка була присвячена старту сезону, головний тренер Олег Бойчишин, футболісти Артем Федецький та Хорхе Карраскаль поспілкувалися з представниками мас-медіа.  Спершу, слово взяв наставник «зелено-білих». Олег Іванович розповів, як команда провела міжсезонні збори та наскільки «Карпати» готові до нового сезону».

Олег Бойчишин запевнив: ««Повністю задоволені тим, як минула передсезонна підготовка, провели ряд хороших спарингів. Ні для кого не секрет, що команда в очікуванні старту чемпіонату».

На запитання про те, яке завдання стоїть перед командою на сезон, Олег Бойчишин відповів: «Головною ціллю «Карпат» є повернення вболівальників на стадіон. Ми граємо для наших фанів. У тренерського штабу та футболістів є мрія – побачити заповнений стадіон «Україна». У порівнянні з попереднім сезоном, ми хочемо зробити крок уперед в якості гри та результатах команди», – додав наставник «зелено-білих».

Слова Олега Івановича підтримав і капітан команди Артем Федецький: «Завдання на сезон мають зберігатися всередині колективу, а не виноситися на загал. Головне, що ми зуміли зберегти той склад, який був наприкінці минулого чемпіонату. Атмосфера в команді тільки сприяє тому, аби досягати позитивних результатів. Повторюсь, хочемо повернути вболівальників на стадіон. Пригадую «Карпати» сім-вісім років тому і розумію, що переповнена «Україна» викликає неймовірні емоції».

Запитання до Хорхе Карраскаля розпочались із цікавості щодо його самопочуття після ушкодження, через яке колумбієць змушений був пропустити перші спаринги команди на зборах. Хорхе запевнив присутніх, що немає жодних підстав для хвилювань, він повністю здоровий та готовий до старту чемпіонату. Також Карраскаль наголосив, що у новому сезоні прагне забити багато голів та принести якомога більше користі «Карпатам».

На цікавість журналістів щодо можливого трансферу в інший клуб, Карраскаль миттєво відповів: «Я дуже радий, що є футболістом львівських «Карпат». Для мене це більше, аніж просто команда. Вони стали для мене сім’єю, а Львів – другим рідним містом».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини