У Львівській міськраді запевняють, що боротимуться за повернення приміщень спортивній школі «Галеон»

13:13 26 лютого 2015 р.


Фото: anderver.livejournal

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі ЛМР, «на сьогодні ми маємо стосунок з вульгарним бізнесом, який не хоче виконувати закони України та повернути приміщення балансоутримувачу».

«Місто продовжує боротьбу за приміщення для спортивної школи «Галеон», –повідомили сьогодні, 26 лютого, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, конкретизуючи при цьому

«За інформацією управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР, 28 січня Львівський апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду про вивільнення ТзОВ «Горицвіт» нежитлових приміщень на вул. Руська, 20. Міський голова Львова Андрій Садовий зазначив із цього приводу:

«Вже третій рік ми боремося за те, щоб ці приміщення повернулись до спортивної школи, також до цієї спортивної школи має відношення наша львів’янка, олімпійська чемпіонка Яна Шемякіна. Вона також з нами, але цей підприємець, власник, вважає, що для нього немає законів і, використовуючи недосконалість судового законодавства, може ухитрятися.

В нас все в судах, сьогодні позиція відкрита. Будемо просити про допомогу для того, щоб громада міста могла взяти ці приміщення, щоб діти могли нормально займатись спортом, тим більше, що фехтування - це спорт, який розвиває».

Як раніше повідомляли в управлінні молоді, сім’ї та спорту ЛМР, у частині приміщення на вулиці Руській, 20 у Львові розташований спортивний зал ДЮСШ «Галеон», який є на балансі Комунальної 1-ї міської поліклініки. У цьому спортивному залі проводять заняття із фехтування та гімнастики.

Частина приміщення до 2009 року перебувала в оренді ТзОВ «Горицвіт», але опісля договір оренди з управлінням комунальної власності не продовжено, проте аптека відмовилася вивільняти приміщення та звернулася до суду про продовження даного договору. Відповідно до рішення Вищого господарського суду договір оренди на це приміщення у аптеки мав би закінчився ще у березні 2014 року, але навіть після цього терміну аптека і надалі розташована у даному приміщенні.

Зважаючи на це, Львівська міська рада подала позов про виселення підприємця з незаконно зайнятого приміщення. Відтак, 28.01.2015 року ухвалою Львівського апеляційного господарського суду було залишено в силі рішення Господарського суду про вивільнення ТзОВ «Горицвіт» нежитлових приміщень по вул. Руська, 20.

Станом на сьогодні Комунальною 1-ю міською поліклінікою скеровано листи до Львівського господарського апеляційного суду про отримання наказів на виселення даного підприємця, після чого балансоутримувач буде звертатися вже до виконавчої служби для виконання ухвали суду. Начальник управління молоді, сім’ї та спорту ЛМР. Володимир Шнайдер розповів також:

«Це приміщення, про яке іде мова, використовувалося спортивною школою ще з 1960-х років. На превеликий жаль, на сьогодні ми маємо стосунок з вульгарним бізнесом, який не хоче виконувати закони України та повернути приміщення балансоутримувачу. 

Більш того, цей підприємець судиться з громадою нашого міста. Зараз діти не мають навіть місця для переодягання і використовують для цього приміщення душової кімнати. Наша позиція є однозначною – приміщення має бути повернуто спортивній школі, аби діти мали добрі умови для тренувань. І для цього ми будемо використовувати усі законні методи».

Довідка.

ДЮСШ «Галеон» культивує такі види спорту як гімнастика художня, карате, спортивна акробатика та фехтування. Зокрема в спортивному залі на вул. Руська, 20 фехтуванням займається близько 50 дітей. Вихованками цієї секції є такі відомі львівські спортсменки як чемпіонка Олімпійських ігор у Лондоні 2012 Яна Шемякіна, а також Анфіса Почкалова та Ксенія Понтелеєва».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу