«Товариський матч» львівських «Карпат» з командою окупантів не відбудеться

20:54 1 липня 2016 р.


Фото: profi-forex.org

На офіційному сайті російського ФК «Урал» з’явилася інформація про те, що 6 липня ця команда зіграє в рамках тренувальних зборів в Словенії спаринг проти львівських «Карпат».

«Карпати» не гратимуть проти «Урала», – запевнили сьогодні, 1 липня, в прес-службі (інформаційному центрі) ФК «Карпати», де також розповіли подробиці:

«На офіційному сайті російського ФК «Урал» з’явилася інформація про те, що 6 липня ця команда зіграє в рамках тренувальних зборів в Словенії спаринг проти львівських «Карпат». ФК «Карпати» запевняє, що ця інформація не відповідає дійсності. Більш того, попередньої, поточної чи будь-якої іншої домовленості про проведення спарингу із «Уралом» або ж із будь-яким іншим російським клубом, у ФК «Карпати» немає і бути не може. 

ФК «Карпати» наполегливо просить перевіряти та уточнювати інформацію щодо спаринг-партнерів львівського клубу. Також «Карпати» бажають ФК «Урал» гарних зборів і зичать йому не заблукати у словенських горах».

dailylviv.com

До теми

23:43 4 березня 2021 р.

Веслувальна база «Добротвір» стала олімпійською

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу