Суд у Львові заборонив карати «Карпати» за борг Гудимі

10:30 18 липня 2017 р.

Володимир Гудима

Володимир Гудима
Фото: football24.ua

Львівські «Карпати» виграли цивільний суд по справі Володимира Гудими, перед яким львівський клуб з 2014 року має борг по зарплаті.

«Карпати» просили Франківський районний суд у Львові забезпечити позов у справі проти Федерації футболу України та їхнього колишнього гравця Володимира Гудими щодо незаконності та скасування рішення Палати з вирішення спорів ФФУ від 9 липня 2014 року. Відповідне рішення Франківський районний суд у Львові ухвалив 12 липня.

Суд попросив Прем'єр-лігу утриматися від дій, пов'язаних з заходами впливу та/або санкціями в рамках виконання рішення Палати з вирішення спорів від 9 липня 2014 року та рішень Контрольно-дисциплінарного комітету Федерація футболу України від 17 жовтня 2014 року про зобов'язання «Карпат» сплатити грошовий внесок 10 тисяч гривень і від 23 грудня 2014 року про зобов'язання клубу сплатити 25 тисяч гривень, від 21 травня 2015 року про зобов'язання сплатити 37,5 тисячі гривень, від 8 грудня 2016 року (з урахуванням змін, внесених рішенням Апеляційного комітету Федерації футболу України від 21 квітня 2017 року) про позбавлення «Карпати» права реєструвати у ФФУ нових футболістів. Також Прем'єр-лізі заборонено застосовувати до «Карпати» заходи впливу та/або санкції, пов'язані з невиконанням рішення Палати з вирішенню спорів Федерації футболу України від 9 липня 2014 року.

Ухвала про забезпечення позову виконується негайно. Строк пред'явлення ухвали до виконання встановлений до 12 липня 2018 року (««Карпати» просили вжити відповідні заходи до набрання законної сили рішенням суду у цій справі). На цю ухвалу суду може бути подано скаргу до Апеляційного суду Львівської області.

15 травня 2017 року Франківський райсуд Львова вже приймав схоже рішення, проте тоді заява про забезпечення позову стосувалася Федерації футболу України. «Карпати» вказали на те, що виникли нові обставини, оскільки відповідно до договору про проведення футбольних змагань сезону 2017-2018 років від ФФУ до УПЛ передано певний обсяг повноважень з організації та проведення відповідних турнірів.

Відтепер Прем'єр-ліга здійснює заявки (допуск) команд для участі у змаганнях; реєстрацію трудових договорів футболістів, тренерів та інших посадових осіб клубів, внутрішніх трансферних договорів щодо компенсаційних виплат у відповідності до регламентних норм.

До спільних повноважень Федерації футболу України та Прем'єр-ліги віднесено забезпечення виконання клубами рішень органів здійснення футбольного правосуддя ФФУ, дотримання ними статутних і регламентних документів ФІФА, УЄФА, ФФУ та УПЛ. Через це ««Карпати»и» вважали недостатніми заходи забезпечення позову, вжиті ухвалою Франківського райсуду Львова від 15 травня.

Про це повідомили в інтернет-виданні «Футбол 24», де також нагадали, що «Карпати» з 2014 року мають перед Володимиром Гудимою борг 70 тисячяч доларів за рішенням Палати з вирішення спорів Федерації футболу України. Нещодавно Лозаннський спортивний арбітражний суд постановив, що даний борг є чинним.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу