Спортсмени зі Львівщини здобули торік 54 медалі чемпіонатів світу та Європи

17:00 14 лютого 2018 р.

Юлія Ткач

Юлія Ткач
Фото: segodnya.ua

782 спортсмени зі Львівщини входили минулого року до складу національних збірних команд України з олімпійських та неолімпійських видів спорту.

Про це повідомив сьогодні, 14 лютого, під час звіту начальник управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Юрій Майборода. За його словами, представники Львівщини на офіційних світових та европейських спортивних форумах у 2017 році здобули всього 54 медалі. Зокрема, дорослі – 12, молодь та юніори – 30, а юнаки – 12.

Юрій Майборода запевнив: «Справжньою спортивною гордістю не тільки Львівщини стали успіхи видатних спортсменів сучасності. Серед них – Павло Коростильов (кульова стрільба), Вероніка Марченко (стрільба з лука), Анастасія Возняк (художня гімнастика), Тетяна Клімченко (велоспорт), Софія Прийма (триалон), Юлія Ткач (боротьба), Тетяна Кіт (боротьба) та Роман Гладиш (велоспорт)».

Про це поінформували в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також зазначили: «Загалом на території Львівщини упродовж 2017 року провели 26 офіційних міжнародних спортивних змагань,113 національних чемпіонатів та кубків України з різних видів спорту, понад 250 обласних спортивно-масових заходів, а також чотири чемпіонати України, кубок України, 12 національних реабілітаційно-спортивних зборів в системі «Інваспорт», 21 навчально-тренувальний збір паралімпійських та дефлімпійських збірних команд України та два табори фізкультурно-спортивної реабілітації інвалідів».

dailylviv.com

До теми

17:15 11 травня 2022 р.

Футболіст львівського Руху продає з аукціону золоту медаль

23-річний випускник Львівського фахового коледжу спорту, захисник футбольного клубу «Рух» Олег Веремієнко передав на благодійний аукціон медаль переможця чемпіонату світу U-20 з футболу.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу