«Спортресурс» запланував капремонт трьох майданчиків у Львові

16:30 7 березня 2018 р.

Фото до новини


Фото: city-adm.lviv.ua

У міськраді запевнили: «У підпорядкованому управлінню молоді та спорту Львівської міської ради ЛКП «Спортресурс» заплановано на 2018-2019 роки провести капітальний ремонт трьох спортивних майданчиків».

Про це повідомили сьогодні, 7 березня, в прес-службі Львівської міськради, де також конкретизували: «Суттєвих змін у 2018 році зазнає центральна частина нашого міста. Буде продовжено облаштування «спортивного ядра» на вулиці Винниченка, 4. Адже у 2016 році на даній території ЛКП «Спортресурс» було облаштовано перший сучасний комплекс для занять «Street Workout». Також за цією адресою знаходяться старі спортивні майданчики, які будуть капітально відремонтовані у 2018 році. Йдеться про сучасний скейт-майданчик з освітленням на сонячних батареях, що дозволить зекономити кошти міста, та мультифункційний майданчик з полівеніловим покриттям, вуличними тренажерами, шаховими столами та трибунами».

«У 2018 році спортивний комплекс на Кастелівці, 8 теж зазнає позитивних змін. Там запроектовано реконструкцію існуючої нежитлової споруди з метою розміщення у ній тренерської, роздягалок, комори для спортивного інвентарю, приміщення охорони, душових, вбиралень та інших допоміжних приміщень, велопарковку, зону з піддонами для миття спортивного взуття, «спортивне ядро» з трьох кільцевих бігових доріжок з штучним покриттям», – поінформували також у міськраді.

«Всередині «спортивного ядра» комплексу на Кастелівці буде розташоване тренувальне поле для гри в регбі з рулонним трав'яним покриттям, влаштування спортивно-ігрових майданчиків, до складу яких увійдуть поле для тенісу з штучним покриттям, баскетбольний майданчик із штучним покриттям, тенісний корт комбінований (майданчик для бадмінтону, поле для волейболу), доріжка зі штучним покриттям для стрибків у довжину та висоту з ямою, місця для відпочинку відвідувачів (80-150 місць), відпочинкова зона з розміщенням столів для вуличних шахів, зона для розміщення столів для гри у настільний теніс і зона вуличних спортивних тренажерів з твердим декоративним покриттям у вигляді майданчика для стріт-воркаут», – поінформували також у міськраді.

«30 жовтня 2017 завершився Всеукраїнський відкритий архітектурний конкурс на кращу проектну пропозицію спортивного комплексу у житловому масиві «Сихів». Обрано переможців. У 2018 році заплановано виготовити проектно-кошторисну документацію для подальшого будівництва спортивного комплексу ігрових видів спорту, та у 2020 році завершити його будівництво. Позиція Львова залишається незмінною – інвестувати кошти у спортивні майданчики, дитячі майданчики, підтримувати всі види спорту, щоб масовий спорт був доступним для всіх, та все більше популяризувався здоровий спосіб життя серед населення нашого міста», – повідомили також у прес-службі Львівської міськради.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів