Солонка знову стала кращим спортивне селом Львівщини

17:35 7 липня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У змаганні серед команд сільських і селищних рад «Краще спортивне село Львівщини 2017 року» взяли участь 256 учасників зі 16 районів області.

Про це повідомили сьогодні, 7 липня, у Львівській облдержадміністрації, де також поінформували: «У результаті турнірів з волейболу, настільного тенісу, футболу, гирьового спорту, шахів та шашок вже вкотре перемогу здобула команда села Солонка з Пустомитівського району. У загальнокомандному заліку їм поступилися команди Верхньолужоцької сілради зі Старосамбірського району та Викотівської сілради зі Самбірського району».

«В індивідуальному заліку серед кращих відзначилися Мар’ян Залога зі села Верхній Лужок у Старосамбірському районі) – в легкоатлетичному кросі; Роман Мних зі села Бабино в Самбірському районі) – гирьовому спорті; Ярослав Чолій зі селища Брюховичі Перемишлянськоому районі) – в шашках; Олег Бойко зі села Бучали в Городоцькоому районі) – в шахах; Ірина Буцик зі села Верхній Лужок в Старосамбірському районі) та Віктор Дідух зі села Андріївка і Буському районі) – в настільному тенісі. Переможці та призери особистих і командних змагань нагороджені медалями, грамотами та кубками», – повідомили також сьогодні, 7 липня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де опублікували розлогий перелік призерів у різних видах зманаь

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проблема з насильством на Львівщині: як запобігають і вирішують

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу