Сьогодні у Львові стартує велопробіг за участю незрячих «Бачу! Можу! Допоможу!» (відео)

10:30 4 липня 2015 р.


Фото: «Facebook»

Зрячі та незрячі велосипедисти разом подолають 2000 кілометрів на велосипедах-тандемах.

4 липня у Львові стартує Всеукраїнський Благодійний велопробіг «Бачу! Можу! Допоможу!» за участі незрячих людей, який триватиме 30 днів. Зрячі та незрячі велосипедисти разом подолають 2000 кілометрів на велосипедах-тандемах.

Мета проекту – показати українцям, що незрячі люди – рівноправні члени суспільства, а здатність «бачити» виходить далеко за межі фізичного зору. Під час Благодійного велопробігу збиратимуть кошти для облаштування у Львові першої в Україні Сенсотеки – простору для дозвілля та неформальної інклюзивної освіти зрячої та незрячої молоді.

Проект підтримали Посольство Америки в Києві, Міністерство Соціальної Політики України, Львівська міська рада, Українське товариство сліпих, Благодійний фонд Ростислава Мельника, Українське національне об’єднання Канади та інші.

Про це розповіли «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради. Натомість на сторінці пробігу в інтернет-мережі «Facebook» повідомили:

Наш маршрут: «Ратуша – вулиця Беринди – проспект Свободи – площа Різні – проспект Свободи – проспект Шевченка – вулиця Саксаганського – вулиця Костомарова – вулиця Шота Руставелі – вулиця Зарицьких – вулиця Болгарська – вулиця Вітовського – вулиця Коперніка – площа Міцкевіча – проспект Свободи – площа Різні – проспект Чорновола – вулиця Липинського – вулиця Хмельницького – Галицьке перехрестя».

dailylviv.com

До теми

12:55 7 грудня 2021 р.

Львівський атлет став чемпіоном країни з плавання

Мешканець міста Лева, Лукашев Георгій, якому нещодавно виповнилося сімнадцять років, посів найвищу сходинку чемпіонату України з плавання, який розпочався третього грудня в місті Дніпро.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу