Швидкісні заїзди між населеними пунктами: в неділю на Дрогобичині через ралі обмежать рух транспорту

21:55 8 вересня 2021 р.

Фото до новини

У суботу, 11 вересня, у Бориславі розпочнеться V етап чемпіонату України з ралі «Ворота України». Львівщина прийматиме цей етап вже всьоме поспіль.

Організовує змагання «Галицький автомобільний клуб» за підтримки управління молоді та спорту Львівської ОДА, пише Dailylviv.com.

У змаганнях планують взяти участь понад 30 спортивних екіпажів з 12 областей України, а також пілоти з Литви. Дистанція ралі складається з 98 км спеціальних ділянок, а загальна протяжність ралі – 290 км.

Урочисте відкриття змагань відбудеться о 15:30 год у суботу поблизу Бориславської міської ради, а в неділю о 16:30 год саме тут нагороджуватимуть призерів. Після відкриття відбудуться показові проїзди околицями міста Борислав.

«Етап чемпіонату України з ралі «Ворота України» – одна з подій, що включені до Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України. Для того, аби змагання пройшли на найвищому рівні та максимально безпечно як для місцевих мешканців, так і для учасників, ще наприкінці липня у Львівській ОДА ми провели координаційну нараду. До проведення заходу будуть залучені поліцейські, медики, дорожні служби, органи місцевого самоврядування. З боку мешканців – просимо бути відповідальними глядачами та дотримуватись правил безпеки», – зазначає керівник управління молоді та спорту Львівської ОДА Роман Хім’як.

У неділю відбуватимуться швидкісні заїзди між населеними пунктами по дорогах загального користування Доброгостів – Орів, Орів – Східниця, Перепростиня – Новий Кропивник, Поміжброди – Ямельниця. На вказаних ділянках у час проведення ралі буде обмежено рух транспорту.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини