Шедевр Шведа не врятував від поразки львівські «Карпати»

19:00 10 листопада 2018 р.

Карраскаль

Карраскаль

Матч 15-го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр-ліги між «Зорею» й «Карпатами» завершився перемогою господарів поля з рахунком 2:1.

«Карпати» розпочали цікавіше. Карраскаль заробив кутовий ударом з рикошетом. Після подачі корнера Ковтун перекинув ворота акробатичним пострілом.

Утім, перший удар «Зор»і став значно гострішим моментом. Капітан господарів Караваєв з льоту пробив з меж штрафного. Лише хрестовина скасувала круте взяття воріт.

Сваток у своєму стилі п'ятою намагався завершити подачу з кута поля. Тут уже Микита Шевченко все контролював.

Карраскаль по лівому флангу а-ля Неймар кількома невловимими фінтами обійшов двох захисників. Але пробив уже гірше – повз ближній кут.

На 16-й хвилині господарі повели. Караваєв виграв силову боротьбу після класного проходу ліворуч від Тимчика у штрафному. Гордієнко підібрав і віддав у центр Хомченовському – Дмитро розстріляв голкіпера. Це був провал у захисті «Карпат»!

Шедевральним голом здалеку Швед зрівняв рахунок, а майже одразу після цього «леви» мали виходити вперед. Той же Мар'ян ідеально викотив на Карраскаля, але колумбієць влучив у стійку.

Після перерви Віталій Венидуб виграв боротьбу в повітрі, однак Шевченко без проблем потягнув з-під поперечини. «Карпати» взагалі припинили атакували й «Зоря» покарала на 70-й.

Після подачі кутового Караваєв виграв боротьбу на ближній стійці, а Гордієнко замкнув пас у падінні, скориставшись пасивністю Карраскаля. Згодом Громов міг забивати, але в останній момент перед лінією воріт Ді Франко завадив голу.

Швед і Карраскаль практично повністю розчинились у другому таймі. Натомість «Зоря» не тільки закрила лідерів атаки Карпат, а й змусила суперника раз-по-раз помилятись у захисті.

На останніх хвилинах за львівську команду дебютував екс-захисник «Металіста» Папа Гуйє. Гості почали бомбардувати ворота навісами, і голкіпер Луїс Феліпе ледь не помилився, коли ризиковано побіг вибивати круглого до лінії штрафного.
Хомченовський мав закривати гру на 90+5-й – Шевченко ледь встиг парирувати удар ногами. Відтак, «Зоря» вперше за сім матчів перемогла вдома в УПЛ. а «Карпати» перервали серію з трьох перемог в усіх турнірах.

Про це повідомили в суботу, 10 листопада, в інтернет-виданні «Футбол 24».

Натомість в інформаційному центрі «Карпат» опублікували статистику сьогоднішнього матчу на стадіоні «Славутич-Арена» в Запоріжжі:

10 листопада,  17:00. Хмарно. +2°С

Арбітр – Денис Шурман (Вишневе). Асистенти арбітра: Андрій Єремєєв (Миколаїв), Володимир Журибіда (Луцьк). Четвертий арбітр – Іван Бондар (Київ).

«Зоря»: Л. Філіпе, Сваток, Гордієнко, Хомченовський, Михайліченко, Вернидуб, Тимчик, Караваєв, Майборода (Громов, 57), Сілас (Харатін, 77), Арвеладзе (Лєднєв, 86).

Запасні: Махарадзе, Кабаєв, Чеберко.

Головний тренер – Юрій Вернидуб.

«Карпати»: Шевченко, Мірошніченко, Бородай, Ковтун, Лебеденко, Ді Франко (Папа, 89), Кльоц, Понде, Швед (Варгас, 81), Карраскаль (Мякушко, 77), Гуцуляк.

Запасні: Кучинський, Мегреміч, Вербний, Мендес.