«Шахтар» переміг у Львові «Ворсклу» (відео)

19:15 6 березня 2016 р.

У складі «гірників» голами відзначилися Даріо Срна, Тайсон і Едуардо – полтавці відповіли влучним пострілом Громова.

У 17-му турі української Прем'єр-ліги «Ворскла» поступилася «Шахтарю» із рахунком 2:1. У складі «гірників» голами відзначилися Даріо Срна, Тайсон і Едуардо – полтавці відповіли влучним пострілом Громова.

Очікувано «шахтарі» почали тиснути на ворота Ткаченка із перших хвилин матчу, що логічно призвело до голу Срни, який чудово виконав стандарт. Попри відчутну впевненість у грі, донеччани прогавили зразкову контратаку гостей на вістрі, якої опинився Громов. Форвард не залишив жодних шансів П'ятову, зрівнявши рахунок у поєдинку.

По перерві гостей зумів шокувати Тайсон. Бразилець під час подачі із кутового опинився неподалік дальної стійки і скориставшись скидкою Малишева вивів свою команду знову вперед. А остаточну крапку в матчі поставив Едуардо, який замкнув перостріл вищезгаданого Тайсона.

До слова, найкращим гравцем матчу став саме бразильський півзахисник «Шахтаря». Таким чином, «Шахтар» набрав 46 балів й наздонав київських «динамівців», які протягом доби одноосібно очолювали турнірну таблицю. Своєю чергою, «Ворскла» (25 очок) – п'ята.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, інтернет-виданні «Футбол 24». Натомість на сайті «Чемпіон» навели таку статистику сьогоднішнього матчі у Львові:

«Шахтар» (Донецьк) – «Ворскла» (Полтава) – 3:1

6 березня 2016, 17:00, Україна, Львів, стадіон «Арена-Львів»

Арбітр: Юрій Можаровський (Львів)

Асистенти: Сергій Беккер (Харків), Володимир Володін (Херсон)

Четвертий арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

«Шахтар»: 30. П'ятов, 17. Малишев, 33. Срна, 38. Кривцов, 44. Ракицький, 31. Ісмаіли, 6. Степаненко, 74. Коваленко, 11. Марлос, 28. Тайсон, 19. Феррейра

Запасні: 23. Сарнавський, 14. Кобін, 5. Кучер, 10. Бернард, 22. Едуардо, 7. Нем, 21. Гладкий

Головний тренер: Мірча Луческу

«Ворскла»: 21. Ткаченко, 3. Сімінін, 4. Даллку, 54. Дитятьєв, 6. Скляр, 7. Громов, 8. Ткачук, 40. Пердута, 82. Ребенок, 26. Коломоєць, 77. Хльобас

Запасні: 12. Непогодов, 5. Довгий, 17. Чеснаков, 23. Сапай, 30. Бартулович, 24. Баранник, 39. Ковпак

Голи: Срна, 9, Тайсон, 48, Едуардо, 86 – Громов, 36».