«Шахтар» переміг у Львові «Сталь»

19:25 4 грудня 2016 р.

У першому таймі Марлос заробив і реалізував пенальті

«Гірники» збільшили відрив від «Динамо» до 10 очок.

Донецький «Шахтар» переміг сьогодні, 4 грудня, на «Арені Львів» кам'янську «Сталь» у матчі 17-го туру чемпіонату української Прем'єр-ліги з рахунком 2:0. У першому таймі гол за «Шахтар» забив Марлос, який заробив і реалізував пенальті, а після перерви перевагу «гірників» подвоїв Тайсон – йому вдалося з-за меж штрафного майданчика завдати обвідний удар в кут воріт «Сталі».

Таким чином, «Шахтар» здобув 15-ту перемогу в чемпіонаті і тепер має в своєму активі 47 очок. У київського «Динамо», яке знаходиться на другому місці в турнірній таблиці, 37 очок.

«Сталь» після поразки від «Шахтаря» з 14 очками залишилася на восьмій позиції в чемпіонаті, але вже сьогодні може втратити це місце, якщо кропивницька «Зірка» не програє «Олександрії».

Про це повідомили сьогодні, 4 грудня, в інформаційній агенції УНІАН. Натомість у прес-службі «Шахтаря» навели подробиці його сьогоднішнього матчу:

«Чемпіонат України – 2016/17. 17-й тур. 4 грудня 2016 року. «Арена Львів». 641 глядач. Температура повітря – інус три градуси.

«Шахтар» (Донецьк) – «Сталь» (Кам'янське) – 2:0 (1:0)

Арбітр: Юрій Грисьо (Львів)

«Шахтар»: Пятов, Срна (к), Кучер, Ордець, Ісмаїлі, Степаненко, Фред, Марлос, Коваленко (Дентіньо, 72), Бернард (Тайсон, 46), Едуардо (Борячук, 61)

Запасні: Шевченко, Бутко, Кривцов, Малишев

Головний тренер: Паулу Фонсека

«Сталь»: Паньків, Пашаєв, Іщенко, Стаменковіч, Воронін, Г. Малакян, Е. Малакян, Каленчук (к) (Месхі, 77), Карасюк, Мисик (Кузик, 39), Комваліус (Карікарі, 54)

Запасні: Бандура, Довгий, Дебелко, Дансо

Головний тренер: Якоб Галл

Голи: 1:0 Марлос (31, з пенальті), 2:0 Тайсон (79)

Попередження: Едуардо (57), Каленчук (65)».

До теми

12:27 19 січня 2021 р.

Lviv Bicycle Club - п'ятий у Європі

Львівський велосипедний клуб Lviv Bicycle Club посідає 9 позицію у світовому рейтингу та 5-ту серед європейських організацій.

Рубрика: Спорт

13:50 18 січня 2021 р.

Львівська «Галичанка» потрапляє у чвертьфінал Єврокубку з гандболу

Учора, 17 січня, відбулась повторна гра 1/8 фіналу Єврокубку з гандболу. Львівська «Галичанка» на паркеті палацу спорту «Галичина» зустрілась з білоруським клубом «Вікторія-Берестьє».

11:02 14 грудня 2020 р.

Домашні матчі національної збірної у відборі на чемпіонат світу можуть відбутися у Львові

Матчі Україна - Фінляндія та Україна - Казахстан, які заплановані на 2021 рік, можуть відбутись на «Арені Львів». Відповідну пропозицію висунув очільник Української асоціації футболу Андрій Павелко.