«Шахтар» не зумів перемогти «Львів»

21:18 23 листопада 2018 р.

Стартовий матч 16-го туру чемпіонату України з футболу серед команд прем’єр-ліги в Харкові між донецьким «Шахтарем» і «Львовом» завершився з рахунком 0:0.

Гірники мали велику перевагу впродовж усієї гри, але реалізувати бодай один момент так і не зуміли. Вже на другій хвилині гри Тайсон пробив з правого кута штрафного майданчика, алеворотар львів'ян Бандура в стрибку відбив м'яч.

Посеред першого тайму після навісу з кутового м'яч відскочив під удар Хочолаві, який пробив поруч зі штангою. А за дві хвилини після ще одного навісу з кутового Бандура не дотягнувся до м'яча, однак Болбат не потрапив в порожній кут. Нарешті, на 39-й хвилині Мораєс з лінії штрафного пробив трохи вище поперечини.

Після перерви донеччани продовжили атакувати. На 55-й хвилині після прострілу з лівого флангу Тайсон не зумів пробити Бандуру. А через 10 хвилин, на 65-й, після навісу з кутового Хочолава боровся з захисником і м'яч пролетів у кількох сантиметрах над поперечиною.

Донеччани атакували до останніх секунд, але забити гол так і не зуміли. Таким чином, «Шахтар» набрав 41 очко в турнірній таблиці і трохи збільшив відрив від київського «Динамо» (32), але вже в неділю кияни можуть скоротити різницю в очках до шести, якщо обіграє в гостях «Олександрію».

ФК «Львів» набрав 19 очок, відтак, як і раніше, займає восьме місце в турнірній таблиці УПЛ. Про це повідомили в п’ятницю, 23 листопада, в інформаційній агенції УНІАН.