Шахтар не зміг перемогти Рух без Ракіцького (відео)

23:05 23 вересня 2023 р.

Захисник гостей був вилучений з поля після відеоперегляду моменту гри Ракіцького у підкаті.

У 8-му турі УПЛ львівський «Рух» вдома приймав лідера чемпіонату – «Шахтар», інформує Dailylviv.com.

Сімдесят хвилин львів'яни грали у більшості - був вилучений захисник гостей Ракицький, але кількісна перевага господарів поля вилилася лише в один забитий гол наприкінці матчу. Ще один гол - гостей - арбітр зустрічі не зарахував на 66-й хвилині через офсайд.

У підсумку, нічия 1:1 і «Рух» вдома відбирає очки у чинного чемпіона. Наступна гра для «жовто-чорних» – у Кубку України проти «Олександрії» у вівторок, 26 вересня.

Чемпіонат України серед команд УПЛ. 8-й тур.

«Рух» (Львів) – «Шахтар» (Донецьк) 1:1 (0:1)

23 вересня 2023 року. Львів, стадіон «Арена Львів»

Голи: Слюбик, 88 – Судаков, 17

Попередження: Едсон, 48, Климчук, 64

Вилучення: Ракіцький, 21 (пряма червона)

«Рух»: Ледвій, Роман, Дідик, Слюбик, Сич, Едсон (Плюман, 52), Таллес (О. Федор, 65), Пастух, Квасниця (Руніч, 76), Соломон, (Теслюк, 65), Климчук.

«Шахтар»: Різник, Гочолеішвілі, Козік, Ракіцький, Азаров, Степаненко (к), Бондаренко (Назарина, 71), Судаков (Конопля, 71), Зубков (Сікан, 81), Криськів (Кастілло, 81), Келсі (Міроші, 25)