Ганну й Марію Музичук зі Львова увіковічили на поштових марках

10:05 20 жовтня 2015 р.

Фото до новини


Фото: ldufk.edu.ua

Урочиста церемонія погашення відбулася в рамках XIV Національної філателістичної виставки.

«У рамках XIV Національної філателістичної виставки з міжнародною участю «Укрфілексп-2015», приуроченої до Всесвітнього дня пошти, у Львові відбулася урочиста церемонія погашення поштової марки «Анна і Марія Музичук – чемпіонки світу з шахів». Участь у церемонії взяли голова Львівської обласної ради Петро Колодій та батько і тренер чемпіонок, заслужений тренер України Олег Музичук», – повідомили сьогодні, 20 жовтня, в управлінні молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували:

«У виставці взяли участь близько 120 колекціонерів з України та 20 представників з Польщі, Румунії, Чехії, Словаччини, Вірменії, Білорусі та інших країн. Оскільки в цей час Анна і Марія Музичук перебували у Монако, де брали участь в одному із найпрестижніших шахових турнірів серії Гран-прі, за їх проханням виступив їх батько – Олег Музичук, який розповів:

«Коли надійшла пропозиція від «Укрпошти», щоб випустити таку марку, ми з радістю погодилися. Для спортсменів, і для шахістів зокрема, дуже важливо, як тебе сприймають на батьківщині, дуже важлива громадська думка. Тому надзвичайно приємні такі заходи, вони надихають.

Погашення марки ми теж сприймаємо, як суспільне визнання. Це додасть дівчатам ще більше сил і енергії, щоб і далі прославляти нашу країну на найпрестижніших змаганнях світу».

Про це повідомили сьогодні, 20 жовтня, на сайті управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів