Сайт львівських «Карпат» став доступним іспаномовним читачам

15:00 13 квітня 2018 р.


Фото: fckarpaty.com

Львівські «Карпати» запустили іспанську версію свого сайту.

Про це повідомили в інформаційному центрі львівського футбольного клубу «Карпати», де також пояснили: Латиноамериканські легіонери «Карпат» стають дедалі популярнішими не тільки в Україні, а й в себе на батьківщині. На веб-сайт та соцмережі львівської команди постійно заходять відвідувачі із Аргентини, Колумбії та Болівії. Тепер же вони зможуть дізнаватися про усі події, що оточують «зелено-білих» рідною мовою».

Виконавчий директор клубу Даріо Друді прокоментував запуск іспанської версії сайту так: «Карпати» стають відкритішими та ближчими для іншої половини світу. Іспанською мовою говорить майже третина людства, вона є однією з найпопулярніших на нашій планеті. Це важливий крок у майбутнє для львівського клубу. Радий, що друзі та близькі карпатівських легіонерів зможуть слідкувати за їхніми успіхами та постійно бути в курсі всього, що відбувається у «Карпатах».

dailylviv.com

До теми

14:52 25 жовтня 2021 р.

Канал «Сетанта Спорт» занурить вас у світ цікавих змагань

Серед глядачів є багато вболівальників спорту, і це стосується не лише футболу, а й інших, не менш захоплюючих дисциплін. Не всі люблять безпосередньо займатися боксом або легкою атлетикою, але переглядати змагання до вподоби майже кожній людині.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу