Рух випереджає Львів на одне очко наприкінці таблиці (відео голів)

20:03 11 квітня 2021 р.

Аутсайдер Прем'єр-ліги Рух зі Львова приймав на домашньому полі Минай - 2:0.

Обидва колективи підходили до матчу у статусі найменш результативних команд поточного чемпіонату, а тому очікувано хотіли забити, коментує матч Футбол24, пише Dailylviv

Перший момент мав Рух вже у дебюті. Мартинюк замикав подачу з кутового, але м'яч розминувся з воротами за кілька метрів.

Виокремити можна ще удар зі штрафного Федорчука, який завершився кутовим. З нього Рух забив, але взяття воріт скасували після перегляду VAR.

По перерві команда Федика активізувалась, а тому в середині тайму вболівальники все ж побачили взяття воріт. "Жовто-чорним" вдалось забити. Кухарук після кількох рикошетів спіймав м'яч і пробив голкіпера Миная прямо по центру. Для Андрія це перший гол в українській Прем'єр-лізі.  А за майже 20 хвилин Рух забив вдруге. Бойчук вміло підставився, і Кондраков підійшов до позначки. Данило холоднокровно реалізував 11-метровий, розвівши сферу та голкіпера гостей Поповича у різні боки.

Ситуацію вийшов рятувати Артем Мілевський, але не зумів створити абсолютно нічого. На останній хвилині вилучення отримав Багайоко, заробивши другу жовту за брутальний фол. Не на такий дебют в Прем'єр-лізі очікував малієць.

Фінальний свисток зафіксував пермогу команди Івана Федика з рахунком 2:0. А підопічні Миколи Цимбала не знають смаку перемог у 5 зустрічах поспіль.

Після 21-го туру Рух все ж покинув останню сходинку турнірної таблиці УПЛ, набравши 16 залікових балів. Тепер львів'яни розташувались на 12 місці. А от Минай став останнім, маючи у своєму активі 15 очок.

Чемпіонат України. Favbet ліга. 21 тур. «Рух» (Львів) – «Минай»  1:0 (0:0).

11 квітня 2021 року. Львів, «Арена Львів». Без глядачів.

Голи: Кухарук, 66, Кондраков, 83 (з пен.).

Попередження: Федорчук, 38, Кондраков, 56.

Вилучення: Баґайоко (Минай), 90+2 (друга жовта).

«Рух» (Львів): Бандура, Гагун, Білий, Стаменковіч, Мисик, Мартинюк, Федорчук, Кухарук (Карасюк, 87), Бойчук, Кондраков (Притула, 90+3), Борячук (Климчук, 46).