Рух удома програв Агробізнесу

23:24 7 липня 2020 р.

«Жовто-чорні» вдруге у сезоні поступились команді з Волочиська.

«Рух» у рідних стінах зазнав прикрої і болючої поразки від «Агробізнеса». У наступному турі «жовто-чорні» зіграють на виїзді з одеським «Чорноморцем».

Чемпіонат України. Перша ліга. 20 тур. «Рух» (Львів) – «Агробізнес» (Волочиськ) 2:3 (2:1)

7 липня 2020 року. Винники, стадіон ім. Б. Маркевича. Без глядачів.

Голи: Копина, 9, Брікнер, 29 - Когут М., 28, Семенець, 62, Когут І., 71.

Попередження: Кондраков, 34, Саків, 57.

Вилучення: Саків, 90 (друга жовта)

«Рух» (Львів): Бандура, Саків, Білий, Коробенко, Мисик, Брікнер (Раті, 82), Мартинюк (к), Копина (Копина, 79), Синиця (Біленький, 56), Русин, Кондраков (Кухаревич, 61).

Наставник «Руху» Іван Федик та головний тренер «Агробізнеса» Олександр Чижевський поділилися своїми враженнями після гри.

Іван Федик, головний тренер ФК «Рух»: «Вдома потрібно перемагати і брати три очки. У другому таймі нам не вистачило тієї активності на полі, яка була у перші сорок п’ять хвилин гри. Другий тайм ми провели гірше. Підготовка до «Чорноморця»? Зараз фактично тренувального процесу, як такого, немає – лише відновлення та ігри».

Олександр Чижевський, головний тренер ФК «Агробізнес»: «Я дуже задоволений грою своєї команди. Ми знали, що на нас очікує дуже важкий матч, адже «Рух» пропускав попередній тур, а у нас був нелегкий поєдинок проти «Черкащини». Ми витратили дуже багато сил, але в нас є два рівносильні склади. Провели ротацію. У стартовому складі вийшло п’ять нових гравців. Дали ігрову практику тим, хто її взагалі немає. Я не помилився. Задоволений відношенням своїх футболістів до гри.

Я очікував, що нам на перших хвилинах гри буде складно. Так воно і сталося, адже «Рух» високо нас пресингував і ми ніяк не могли вийти з оборони в атаку, але коли зрівняли рахунок, то команда відчула впевненість у своїх діях. Ми вирівняли гру. У другому таймі ми повністю переграли «Рух». Мені дивно, що ми грали у футбол, а «Рух» – ні. Фізичні кондиції моїх підопічних також були кращі.

Потрібно більше спілкуватися з футболістами, щоб розвантажити їх психологічно. Як ти себе налаштуєш, так воно й буде. Мої підопічні сьогодні вийшли на футбольне поле і хотіли довести, що їм до снаги зайняти призове місце. Вони горіли і чекали сьогоднішнього матчу. Перед грою я хлопцям сказав, що на нас нічого не тисне».

Перша ліга. Сезон 2019/20

КомандаІВНПМО
1 Агробізнес (Волочиськ) 22  15  1  6 40-22  46
2 Інгулець (Петрове) 22  13  5  4 37-18 44
3 Металіст 1925 (Харків) 22  13  5  4 35-21 44
4 Волинь (Луцьк) 22  12  6  4  41-30  42
5 Минай (Минай) 22  12  5  5  36-24  41
6 PУХ (ЛЬBIB) 21  12  4  5 33-17  40
7 Оболонь-Бровар (Київ) 22  11  6  5  32-26  39
8 Авангард (Краматорськ) 22  11  4  7  29- 24  37
9 Гірник-Спорт (Горішні Плавні) 22   9  3  10  30-32  30
10 Чорноморець (Одеса) 22   8  5   9 27-30  29