«Рух» був дуже близький до виїзної перемоги

20:50 19 травня 2019 р.

На 15-й хвилині Бойчук скористався відмінною передачою Вербного й відкрив рахунок

Винниківський «Рух» був дуже близький до виїзної перемоги над одним із претендентів на підвищення у класі луцькою «Волинню».

Про це повідомили в неділю, 19 травня, на інформаційно-розважальному порталі «Винники Plus», де також розповіли, що стартова п'ятнадцятихвилинка була за підопічними Леоніда Кучука. Винниківчани створили кілька загрозливих моментів біля воріт лучан і на 15-й хвилині Бойчук скористався відмінною передачою Вербного й відкрив рахунок.

Після забитого м'яча гра вирівнялася, а остання 15-хвилинка вже пройшла за переваги господарів. Хоча господарі і більше часу провели біля карного майданчика гостей, але рухівці вдало оборонялися і не дали створити супернику жодного загрозливого моменту біля власних воріт.

Друга половина матчу пройшла за переваги господарів, але рахунок залишався незмінним до останньої доданої хвилини (шість хвилин). На останніх секунда шостої доданої хвилини арбітр угледів порушення у штрафній рухівців після передачі Бартуловича зі штрафного удару. Саме удар з точки Бартуловича приніс господарям нічию.

Арбітр ще додав до доданих шість хвилин дві зайві хвилини. Але це не допомогло господарям вирвати таку потрібну для них перемогу – нічия 1:1.

«Волинь» – «Рух» – 1:1  (0:1)

«Волинь»: Неділько, Сімінін, Петько, Болденков, Цюпа, Курко, Бартуловіч, Хагназарі, Кожанов, Западня, Карпенко.

Запасні: Когут, Ульянов, Маткобожик, Горопевшек, Неплях, Богомаз, Климець, Волошинович, Козьбан, Воробей.

Головний тренер: Андрій Тлумак.

«Рух»: Мисак, Заставний, Марушка, Дуць, Лобай, Леандро, Брікнер, Вербний, Русин, Бойчук, Климчук.

Запасні: Ільющенков, Ходорченко, Никитюк, Габріель, Ляшенко, Кондраков, Шевчук.

Головний тренер: Леонід Кучук.

Голи: Бартуловіч, 90+6 (пенальті) – Бойчук, 15.