Президент ФФУ вкотре пообіцяв докласти всіх зусиль для реабілітації «Арени Львів»

22:15 15 липня 2016 р.

  • 0


Фото: ffu.org.ua

Андрій Павелко зауважив: «Дебют нового тренерського штабу на НСК «Олімпійський» буде трохи не в тій атмосфері, в якій хотілося».

Президент Федерпції футболу України (ФФУ) Андрій Павелко повідомив сьогодні, 15 липня, під час брифінгу: «Щодо «Арени Львів», то, на жаль, цей стадіон поки не має права приймати міжнародні матчі. ФФУ робить все можливе, щоб вирішити цю проблему. Ми докладемо всіх зусиль, щоб Львів приймав міжнародні матчі. На жаль, поки що матчі такого рівня можуть приймати лише Київ і Одеса. Перший матч відбору проти Ісландії відбудеться при порожніх трибунах. Було б важливо зіграти перший матч за підтримки наших вболівальників, але ФІФА не зможе переглянути покарання. Тому дебют нового тренерського штабу на НСК «Олімпійський» буде трохи не в тій атмосфері, в якій хотілося».

Про це повідомили сьогодні, 15 липня, на сайті «Чемпіон».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:15 14 березня 2020 р.

«Львів» прийматиме «Карпати» без уболівальників

Матч 23-го чемпілнату України з футболу серед клубів прем’єр-ліги, в якому «Львів» прийматиме в суботу, 14 березня, на стадіоні «Україна» львівські «Карпати», відбудеться без глядачів і журналістів – за винятком представників офіційного телетранслятора!

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Захист інформполя України від РФ

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Провали Президента за перший рік

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу