Пластуни організують у Львові дитячі велоперегони

14:10 7 червня 2017 р.


Фото: carpediem.cd

У суботу, 10 червня, у Стрийському парку відбудуться дитячі велозмагання «Дивогонка».

Про це повідомили сьогодні, 7 червня, у Львівській міськраді, де також поінформували: «Дитячі велозмагання «Дивогонка» організовує львівський осередок «Пласту» – молоді та старші члени організації. У програмі змагань – велоперегони, ігри та майстер-класи для дітей. Велозмагання розпочнеться в суботу, 10 червня, о 10.00. Для участі ньому  необхідно попередньо зареєструватися.

«Участь у «Дивогонці» можуть брати діти від півтри до 10 років. До старту допускатимуть хлопців та дівчат на будь-яких велосипедах, технічний стан яких відповідає загальноприйнятим нормам. Пластуни наголошують – відповідальність за технічний стан велосипеда лежить на батьках учасників. Наявність шолома та його використання під час заїзду є обов’язковою умовою участі у велоперегонах», – уточнили у міськраді.

У львівському осередку «Пласту» розповіли також: «Велоперегони організовуємо з метою розвитку та підтримки в дітей зацікавленості до їзди на велосипеді та пропаганди здорового способу життя, дбайливого ставлення до навколишнього середовища. «Дивогонка» – це свято для всієї родини, де медалі та призи отримують всі маленькі учасники».

«Організатори наголошують, що «Дивогонка» – некомерційний захід. Окрім перегонів, паралельно триватимуть ігри та майстер-класи. Для участі у нихнеобхідно зареєструватися. «Дивогонка» відбудеться на території Стрийського парку з 10.00 до 17.00. Початок реєстрації – о 9.30. Реєстраційний внесок – 50 гривень на першу дитину, 30 гривень – на другу та наступних дітей в родині. Організатори закликають відвідати «Дивогонку» сім’ями», – повідомили також сьогодні, 7 червня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Мікропідприємці у Львові вийшли на захист спрощеної системи

Рубрика: Економіка

Парки Львова: території відпочинку чи забудов

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Кредити Льова повертатимуть ненароджені

Рубрика: Економіка

Медреформа: як довершити

Рубрика: Медицина

Всі відео розділу