Перемовини між «Карпатами» та «Ареною Львів» тривають, – директор

16:28 13 липня 2017 р.

Фото до новини


Фото: fckarpaty.com.ua

Євген Болкун запевнив, що компроміс із «Карпатами» можливий.

Директор «Арени Львів» Євген Болкун заявив, що проведення домашніх матчів Карпат в новому сезоні на цьому стадіоні все ще можливе попри відсутність наразі порозуміння між сторонами. За його словами, він та «Карпати» продовжують перебувати в режимі перемовин і хоч «зелено-білі» розпочнуть сезон на стадіоні «Україна», компроміс у питанні оренди можливий.

«Комерційний директор клубу та менеджери «Арени Львів» надалі працюватимуть стосовно досягнення угоди», – запевнив Євген Болкун у коментарі для інтернет-видання «Sport Arena», де, відтак, нагадали, що на початку липня стало відомо про невдалі перемовини «Карпат» з «Ареною Львів».

Керівництво клубу звинуватило керівництво стадіону в завищеній ціні оренди та непрофесійності. Натомість директор «Арени Львів» назвав емоційні висловлювання генерального директора Карпат передчасними і невиправданими.

Після конфлікту діалог, втім продовжився, але «Карпати», за словами Болкуна, на пропозицію «Арени Львів» запропонували ще менше ціну оренди за один матч, ініж раніше обговорювали сторони. Тож матч-відкриття чемпіонату між «Карпатами» та «Зіркою» Карпати пройде 16 липня на стадіоні «Україна».

Про це повідомили в інтернет-виданні «Sport Arena».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів