Олімпіаду-2022 у Львові схвалюють 67% його опитаних мешканців

11:40 1 листопада 2013 р.


Фото: newsradio.com.ua

А поєдинки фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року – 66,8%.

Про це повідомляє сьогодні, 1 листопада, прес-служба міської ради. За її інформацією, результати дослідження, проведеного соціологічною агенцією «Фама» у жовтні, засвідчили, що позитивно до ідеї проведення у Львові в 2022 році зимової Олімпіади налаштовані 67% його мешканців, нейтрально – 23,8%, негативно – 12,2%.

Своєю чергою, до поєдинків фінального турніру чемпіонату Європи з баскетболу 2015 року в найбільшому місті Західної України прихильно ставляться 66,8% його мешканців, нейтрально – 22,9%, негативно – 10,4%.

Дослідження проводилось соціологічною агенцією «Фама» методом «facetoface» інтерв’ю у жовтні 2013 року. Було опитано 800 респондентів, старших 18 років.

Похибка репрезентативності вибірки з довірчою ймовірністю 0,954 не перевищує 3,5% для показників близьких до 50%, 3% – для показників близьких до 25% або 75%, 2,1% – для показників близьких до 10% або 90%, 1,5% – для показників близьких до 5% або 95%, 0,7% – для показників близьких до 1% або 99%.

Сьогодні міський голова Львова Андрій Садовий розповів у відеозверненні, що вже наступного тижня на проспекті Червоної Калини на Сихові починають будувати велику тренувальну базу до Євробаскету-2015. Після цього чемпіонату це буде велика спортивна школа для ігрових видів спорту.

Натомість голова Комітету економістів України Андрій Новак прогнозував в ефірі радіостанції «Голос Столиці», що підготовка до проведення зимової Олімпіади-2022 в Україні коштуватиме їй десятки мільярдів доларів. Сумнівно, що їх позичатимуть Україні, котра в боргах – як у шовках.

А якщо й позичатимуть, то з яких надходжень до державного бюджету їх повертати? З тих, яких бракує на лікування тяжких недуг?

Як повідомляв «ЩЛ», 24 жовтня міська рада прийняла ухвалу «Про подачу до Міжнародного олімпійського комітету кандидатури мста Львова для участі у процедурі визначення міста-господаря зимових Олімпійських та Паралімпійських ігор 2022 року», а 22-го їх проведення у Львові підтримала облрада, однак заявку до Міжнародного олімпійського комітету на проведення Олімпіади офіційно планують затвердити на Генеральній асамблеї Національного олімпійського комітету України 5 листопада, а відправити її до МОК – 14-го.

dailylviv.com

До теми

17:25 12 жовтня 2021 р.

Львів: Україна та Боснія і Герцеговина починають вирішувати долю другого місця у групі D

Сьогодні у Львові на «Арені Львів» відбудеться поєдинок відбору ЧС-2022 у групі D, в якому збірна України прийматиме команду Боснії і Герцеговини (початок зустрічі — о 21.45).

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу