Офіцери й курсанти львівської військової академії встановили рекорд

23:50 24 січня 2017 р.


Фото: прес-служба міністерства оборони України

Колектив Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного взяв участь у флешмобі на підтримку ветеранів АТО.

Сьогодні, 24 січня 2017 року, військовослужбовці львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного взяли участь у всесвітньому флешмобі на підтримку воїнів –  учасників збройних конфліктів #22pushupchallenge. Прийнявши виклик від своїх колег із Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, понад 700 вихованців та офіцерів львівського вищого військового навчального закладу виконали в єдиному пориві на стройовому плацу 22 віджимання від землі.

На сьогодні це є справжнім рекордом за кількістю учасників серед всіх, хто долучалися до #22pushupchallenge в нашій країні. Львів'яни встановили його під керівництвом першого заступника начальника академії – полковника Олексія Шевченка, який також взяв участь у флешмобі.

Своєю участю у цій акції майбутні офіцери та їхні наставники, як й інші учасники флешмобу, намагаються привернути увагу суспільства до проблем учасників бойових дій і, насамперед, тих, хто захищав та захищає нашу Батьківщину зі зброєю в руках на сході України. Відтак, колектив Національної академії сухопутних військ передав естафету особовому складу Національного університету оборони України імені Івана Черняховського.

Про це повідомили сьогодні, 24 січня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували фото з місця події

dailylviv.com

До теми

11:02 14 грудня 2020 р.

Домашні матчі національної збірної у відборі на чемпіонат світу можуть відбутися у Львові

Матчі Україна - Фінляндія та Україна - Казахстан, які заплановані на 2021 рік, можуть відбутись на «Арені Львів». Відповідну пропозицію висунув очільник Української асоціації футболу Андрій Павелко.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу