На вулиці Шафарика у Львові буде спортмайданчик

14:48 25 липня 2016 р.


Фото: google.com.ua

Голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський запевнив: «Увже розроблений проект громадського простору на вулиці Шафарика (№№6-8). Тут будуть облаштовані нові хідники, спортивний майданчик, відпочинкова зона та зона для паркування машин».

«Незабаром розпочнуть роботи з облаштування громадського простору на вулиці Шафарика», – повідомили сьогодні, 25 липня, в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«У Личаківському районі міста тривають ремонтні роботи хідників та дорожнього покриття. Невдовзі також розпочнуть роботи з облаштування громадського простору на вулиці Шафарика. Тут має бути спортивний майданчик, відпочинкова зона та оновлена інфраструктура. Голова Личаківської районної адміністрації Іван Лозинський розповів:

«Зараз тривають роботи капітального характеру на вулиці Голубця. Тут міняємо каналізацію, робимо хідники та нове дорожнє покриття. Триває капітальне замощення на вулиці Тракт Глинянський (№161а, №161б та №161в). Невдовзі почнемо роботи з облаштування нових тротуарів на вулиці Китайській.

Також вже розроблений проект громадського простору на вулиці Шафарика (№№6-8). Тут будуть облаштовані нові хідники, спортивний майданчик, відпочинкова зона та зона для паркування машин. На ремонти доріг та хідників цього року район з бюджету міста отримав понад 18 мільйонів гривень».

dailylviv.com

До теми

23:43 4 березня 2021 р.

Веслувальна база «Добротвір» стала олімпійською

Уряд підтримав проєкт постанови Кабінету Міністрів «Про внесення змін до переліку закладів фізичної культури і спорту, яким надається статус бази олімпійської, паралімпійської та дефлімпійської підготовки».

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу