На Всеукраїнських змаганнях зі стрільби з лука перемогли львів'яни Палеха та Іваницький

12:35 28 березня 2016 р.

Фото до новини

Наші земляки вибороли майже всі призові медалі турніру.

«Успішними для лучників Львівщини стали Всеукраїнські змагання зі стрільби з лука, які днями відбулись у Харкові», – повідомили сьогодні, 28 березня, в прес-службі  Львівської обласної державної адміністрації, де також розповіли подробиці:

«Наші спортсмени вибороли майже усі призові медалі турніру. Зокрема, перше та друге місця серед жінок посіли заслужений майстер спорту Катерина Палеха та майстер спорту Соломія Трапезнікова.

Серед чоловіків переможне перше та друге місце зайняли майстер спорту міжнародного класу Георгій Іваницький та заслужений майстер спорту Маркіян Івашко. Заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба повідомила також: «У змаганнях взяли участь найкращі лучники країни за рейтингом Федерації стрільби з лука України. Серед них – семеро заслужених майстрів спорту, 30 майстрів спорту України міжнародного класу, 18 майстрів спорту України зі стрільби з лука».

Всеукраїнські змагання, які відбулися 23-26 березня на манежі Харківського авіаційного інституту, були одним із етапів відбору на участь у Гран-прі Європи у складі збірної України, яке пройде12-16 квітня у столиці Болгарії – Софія. Загалом після тривалих та напружених баталій, переможцями та призерами серед жінок стали: заслужений майстер спорту Катерина Палеха (Львівська область) виборола перше місце, майстер спорту Соломія Трапезнікова (Львівська область) – друге, майстер спорту міжнародного класу Юлія Захарченко (Харківська область) – третє.

Перше місце на змаганнях серед чоловіків виборов майстер спорту міжнародного класу Георгій Іваницький (Львівська область), друге – заслужений майстер спорту Маркіян Івашко (Львівська область), третє– майстер спорту міжнародного класу Микита Шишкін (Сумська область), четверте– майстер спорту Сергій Макаревич (Львівська область)».