На сесії Львівської міськради затвердили програму «Дитячий тренер» на 2015 рік

20:44 19 червня 2015 р.


Фото: vk.me

Прийом документів для участі у програмі «Дитячий тренер» проводиться до 15 вересня 2015 року.

Сьогодні, 19 червня, на сесії Львівської міської ради затвердили програму «Дитячий тренер» на 2015 рік, метою якої є розвиток та популяризація фізичної культури та спорту у Львові, збільшення кількості спортивних секцій та залучення молодих тренерів до роботи з дітьми та молоддю. Програма повинна підтримувати талановитих дитячих тренерів через надання їм разових грошових винагород.

На здобуття одноразових грошових винагород можуть бути висунуті кандидатури тренерів зі спортивних федерацій, клубів та організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл, педагогів-організаторів установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова з усіх видів спорту, офіційно визнаних в Україні. Кандидатуру претендентів на участь у Програмі можуть подавати керівники спортивних федерацій, керівники спортивних клубів, керівники спортивних організацій, керівники дитячо-юнацьких спортивних шкіл, директори установ дитячо-юнацьких та молодіжних клубів м. Львова та безпосередньо самі тренери та педагоги-організатори.

Учасниками програми можуть бути: тренери спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та педагоги-організатори, які працюють з дітьми та молоддю віком до 18 років; тренери спортивних клубів, спортивних організацій, дитячо-юнацьких спортивних шкіл та педагоги-організатори, які проводять свої заняття на території мЛьвова. Кожен тренер та педагог-організатор, який стає переможцем цієї Програми, отримує одноразову грошову винагороду у розмірі 25 000 грн.

Переможцями даної Програми можуть бути не більше п’яти осіб, які представляють один вид спорту, але не більше ніж 25% від загальної чисельності тренерів, які представляють даний вид спорту в місті. Для участі в Програмі кандидати мають подати документи:

заяву на участь у Програмі (додаток 1); копію паспорта громадянина України; копію ідентифікаційного коду; довідку з місця проживання; інші підтверджуючі документи згідно з додатком 2 до цієї Програми.

Розподіл коштів для отримання разових грошових винагород здійснюється за таким принципом: 20% – для молодих тренерів та педагогів-організаторів, які мають досвід роботи до трьох років. 70% – для тренерів та педагогів організаторів, молодших 60 років.

10% – для тренерів та педагогів організаторів, старших 60 років. Переможці визначаються відповідно до критеріїв Програми, наведених у додатку 2 до цієї Програми, який прийняли з пропозицією депутатів стосовно збільшення кількості балів у пункті про спортивні досягнення.

Кошти повинні бути виплачені до кінця бюджетного періоду. Один тренер чи педагог-організатор може стати переможцем Програми один раз протягом одного олімпійського циклу (чотири роки).

Прийом документів для участі у Програмі проводиться до 15 вересня 2015 року. Конкурсний відбір серед кандидатів на отримання стипендій здійснює комісія до 15 жовтня 2015 року, яку утворює директор департаменту гуманітарної політики ЛМР. 

Одноразова матеріальна допомога надається згідно з цією Програмою один раз на чотири роки та виплачується у грошовій формі на особові рахунки заявників, відкриті в установах уповноважених банків. Про це повідомили сьогодні, 19 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу