На сесії ЛМР розглянуть програму «Відкриті кубки Львова»

16:20 30 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: kubki-medali.com.ua

Переможці конкурсу матимуть змогу отримати фінансову підтримку з міського бюджету, що сягатиме до 70% від вартості проведення заходу.

«У 2016 році у Львові напрацьовується абсолютно нова програма «Відкриті кубки Львова», яка незабаром буде винесена на розгляд сесії Львівської міської ради», – повідомили сьогодні, 30 березня, «Щоденному Львову» в прес-службі міськради, де також розповіли подробиці:

«Програма є результатом плідної співпраці управління молоді, сім`ї та спорту, громадської ради з питань розвитку фізичної культури та спорту Львова спільно з постійною депутатською комісією культури, молодіжної політики та спорту. Начальник управління молоді, сім`ї та спорту ЛМР Володимир Шнайдер розповів? «Особливістю спортивних заходів у рамках програми «Відкриті кубки Львова» є їх обов`язкова онлайн трансляція, що дозволить батькам та друзям вболівати за спортсменів – учасників змагань і значно розширити аудиторію глядачів спортивно-масових заходів».

Аплікантами даної програми можуть бути спортивні федерації Львова та Львівської області за видами спорту, що подають пропозиції на участь у конкурсі з проведення спортивних заходів. Переможці конкурсу матимуть змогу отримати фінансову підтримку з бюджету Львова, що сягатиме до 70% від вартості проведення заходу.

«Це безпрецедентна для Львова програма, яка дозволить підняти проведення відкритих кубків за видами спорту на якісно новий рівень, особливо, завдячуючи значному обсягу закладеного у міському бюджеті м. Львова фінансування», – зазначив Володимир Левків, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент, відповідальний за спортивну роботу Львівського державного університету фізичної культури, президент федерації волейболу Львівської області».

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів