На Львівщині заплановано відремонтувати й облаштувати в квітні майже 2 тисячі спортмайданчиків

12:55 2 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, традиційна акція, ініційована міністерством молоді та спорту та Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відбуватиметься під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 квітня, «Щоденному Львову»:

«Упродовж квітня на Львівщині заплановано провести роботи з облаштування та ремонту на майже 2 тисячах спортивних спорудах області. Традиційна акція, ініційована Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відбуватиметься в Україні під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота».

Її мета – поліпшити умови для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування спортивних споруд. На території Львівщини заплановано впорядкувати спортмайданчики у житлових масивах, в місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, що перебувають на балансі навчальних закладів, центрів «Спорт для всіх», комунальних установ тощо.

Цього року вибірково перевірятимуть стан облаштування спортивних майданчиків. За підсумками місячника визначать територіальних переможців серед громад міст обласного значення та населених пунктів Львівщини».

dailylviv.com

До теми

17:15 11 травня 2022 р.

Футболіст львівського Руху продає з аукціону золоту медаль

23-річний випускник Львівського фахового коледжу спорту, захисник футбольного клубу «Рух» Олег Веремієнко передав на благодійний аукціон медаль переможця чемпіонату світу U-20 з футболу.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу