На Львівщині заплановано відремонтувати й облаштувати в квітні майже 2 тисячі спортмайданчиків

12:55 2 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили в четвер «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, традиційна акція, ініційована міністерством молоді та спорту та Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відбуватиметься під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота».

У прес-службі облдержадміністрації повідомили сьогодні, 2 квітня, «Щоденному Львову»:

«Упродовж квітня на Львівщині заплановано провести роботи з облаштування та ремонту на майже 2 тисячах спортивних спорудах області. Традиційна акція, ініційована Міністерством молоді та спорту України та Всеукраїнським центром фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх», відбуватиметься в Україні під гаслом «Спорт для всіх – спільна турбота».

Її мета – поліпшити умови для регулярних занять оздоровчою фізичною культурою та масовим спортом різних вікових груп населення, активізації процесів будівництва, ремонту та облаштування спортивних споруд. На території Львівщини заплановано впорядкувати спортмайданчики у житлових масивах, в місцях масового відпочинку населення та спортмайданчики, що перебувають на балансі навчальних закладів, центрів «Спорт для всіх», комунальних установ тощо.

Цього року вибірково перевірятимуть стан облаштування спортивних майданчиків. За підсумками місячника визначать територіальних переможців серед громад міст обласного значення та населених пунктів Львівщини».

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу