На Львівщині стартували фінальні етапи чемпіонату України з гірських автоперегонів

20:48 9 вересня 2017 р.


Фото: loda.gov.ua

Урочисте закриття шостого та сьомого етапів чемпіонату України з гірських автоперегонів відбудеться 10 вересня у Бориславі.

У Львівській облдержадміністрації повідомили в суботу: «Сьогодні, 9 вересня, на Верецькому перевалі на Львівщині стартували фінальні шостий та сьомий етапи змагань з гірських перегонів, які визначать найшвидших пілотів України 2017 року. За першість України з гірських автоперегонів змагається 21 екіпаж кращих українських спортсменів-автомобілістів з Житомирської, Закарпатської, Львівської, Івано-Франківської, Чернівецької, Дніпропетровської, Київської областей та Києва».

«Траса фінальних заїздів пролягає територією Дрогобицького та Сколівського районів – це Верецький перевал та перевал Борислав-Східниця.  Урочисте закриття та нагородження переможців за підсумками шостого та сьомого етапів відбудеться 10 вересня 2017 у Бориславі. Змагання проводяться Автомобільною федерацією України та Галицьким автомобільним клубом під егідою міністерства молоді та спорту України за активного сприяння управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації, Дрогобицької райдержадміністрацій», – поінформували також у прес-службі Львівської обласної державної адміністрації,

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу