На Львівщині пройде фінал фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я»

12:45 26 лютого 2019 р.


Фото: loda.gov.ua

2-3 березня в Сокалі відбудеться фінальний етап Львівського обласного фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я».

Про це повідомили у вівторок, 26 лютого, в прес-службі Львівської облдержадміністрації. «Фінальний етап відбуватиметься в межах наймасштабнішого обласного фізкультурно-спортивного проекту «Спортивні Ігри Львівщини». Старт змагань о 12-й годині 2 березня на базі дитячо-юнацької спортивної школи «Соколяни», – розповів заступник начальника управління фізичної культури Львівської ОДА Андрій Тур.
«Обласний фестиваль є другим етапом змагань. Участь у заході візьмуть команди –переможці першого етапу», – поінформували також в облдержадміністрації.

«У другому етапі змагань візьмуть участь по дві сім’ї від кожного міста, району та ОТГ, з них одна сім’я виконуватиме всі комплексні естафети, в тому числі естафети на воді, друга – п’ять комплексних естафет лише на землі. Також може змагатись сім’я з дитиною з ураженням опорно-рухового апарату (на візку), яка браттиме участь у трьох адаптованих естафетах», – зазначила керівник обласного фізкультурно-спортивного проекту «Спортивні Ігри Львівщини» й заступник директора ЛОЦ ФЗН «Спорт для всіх» Ірина Олійник.

«За її словами, у змаганнях очікують близько ста учасників. Сімя-переможець поїде на Всеукраїнський фінал змагань. Фінальний етап  відбудеться за сприяння  Львівської ОДА, Львівського обласного центру фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» та Сокальської райдержадміністрації», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу