Учасники військових навчань на Львівщині провели спортивні змагання

18:24 21 березня 2016 р.

Фото до новини


Фото: asv.gov.ua

17 команд змагалися в Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ у перетягуванні канату та комплексній естафеті.

20 березня в рамках Міжнародного дня франкофонії у Міжнародному центрі миротворчості та безпеки Національної академії сухопутних військ відбулася низка культурних та спортивних заходів. Зокрема, на стадіоні, що поруч із Центральним містечком Центру пройшли спортивні змагання між учасниками Об’єднаної багатонаціональної тренувальної групи «Україна».

Представники Збройних сил Канади, США, Литви та України, які були організовані у 17 команд, змагалися у перетягуванні канату та комплексній естафеті. Повболівати за своїх співвітчизників до МЦМБ прибув надзвичайний та повноважний посол Канади в Україні пан Роман Ващук. Також у заході взяли участь представники керівного складу Національної академії сухопутних військ.

Міжнародний день франкофонії – свято всіх, хто говорять французькою, а також всіх, хто вивчають і люблять французьку мову. 20 березня 1970 року в столиці Нігера було підписано угоду про створення першої міждержавної організації франкомовних країн.

Сьогодні Міжнародна організація франкофонії об`єднує 56 держав і урядів членів і 14 спостерігачів, що складає понад 800 млн. чоловік, 200 мільйонів з них говорить французькою. Організація представлена на всіх п`яти континентах, до неї входить приблизно третина країн, які є членами Організації Об`єднаних Націй. Вона націлена на поширення французької мови і на захист культурної різноманітності.

Про це повідомили сьогодні, 21 березня, на сайті львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, де також опублікували відеорепортаж зі змагань.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів