Матч «Карпат» і «Чорноморця» у Львові відвідають близько 300 українських та американських військових

13:56 9 травня 2015 р.


Фото: theinsider.com.ua

Начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального управління Національної гвардії України майор Олег Тіхов повідомив: «Якраз вийшло так, що «Карпати» свій матч проводять в неділю, а у нас буде можливість поїхати до Львова».

Близько трьохсот українських та американських військових, які зараз проходять навчання на Яворівському полігоні, відвідають недільний поєдинок «зелено-білих» проти одеського «Чорноморця».

Начальник групи зв’язків з громадськістю та ЗМІ Західного територіального управління Національної гвардії України майор Олег Тіхов розповів прес-службі (інформаційному центру) львівського ФК «Карпати»: «Спілкуючись з американцями, ми розповіли їм, що у Львові грає наша місцева команда, яка називається «Карпати». Якраз вийшло так, що «Карпати» свій матч проводять в неділю, а у нас буде можливість поїхати до Львова. І хоч американці більше шанують свої національні види спорту, вони все ж зацікавилися «Карпатами». Саме тому ми й почали організовувати цю поїздку». 

Про це повідомили в прес-службі (інформаційному центрі) ФК «Карпати».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу