Львів’янин забив гол у ворота юнацької збірної РФ

13:40 28 серпня 2017 р.

Петро Харжевський

Юнацька збірна України, сформована з футболістів 2000 року народження, завершила виступи на традиційному міжнародному турнірі пам’яті Вацлава Єжика, який проходив у Празі.

В останній ігровий день наші хлопці в матчі за п’яте місце впевнено, з рахунком 4:1 переграли своїх однолітків із Росії.

Україна U-18 – Росія U-18 – 4:1 (1:0)

Україна U-18: Бабічин – Слива, Снурніцин, Харжевський (Приходько, 75), Муравський, Білошевський, Холод (Ващишин, 54), Духан (Кладько, 83), Мащенко, Ісаєнко, Малишкін.

Тренер – Сергій Попов.

Росія U-18: Зіріков, Абдуллін, Калачьов, Скроботов (Міхайлов, 75), Сазонов, Умяров (Ігнатов, 46), Челідзе, Хлусов (Молчанов, 70), Крохін (Карапузов, 46), Жиронкін, Прошляков.

Тренер – Андрій Гордєєв.

Голи: Мащенко (26), Ісаєнко (59), Холод (68), Харжевський (70) – Прошляков (49, пенальті).

До звитяги у надпринциповому протистоянні долучилися й гравці юніорської команди «Карпат». Зокрема, у стартовому складі вийшли лівий захисник Роман Слива та Петро Харжевський, який у цій грі, діючи на позиції опорного захисника, став автором останнього голу у ворота росіян. Ще троє карпатівців – крайній захисник Богдан Куртяк, опорний півзахисник Володимир Рудюк та атакувальний хавбек Ростислав Лях – були на лаві запасних, але на поле так і не вийшли.

У своєму заключному поєдинку підопічні Сергія Попова продемонстрували найкращі якості та характер, каменя на камені не залишили від збірної Росії. «Синьо-жовті» відкрили рахунок – на 26-й хвилині відзначився Мащенко, якому асистував Харжевський. Петро зупинив м’яча і Мащенко у дотик метрів з двадцяти наніс результативний постріл. Цей гол виявився єдиним в першому таймі.

А найцікавіші події у зустрічі розгорнулися після перерви. На 49-й хвилині росіяни з пенальті, який було призначено за гру рукою українцями, зрівняли рахунок, але далі забивали вже виключно українці. Ісаєнко і Холод завершили стрімкі контратаки, Харжевський вдало зіграв при позиційній атаці. У підсумку 4:1 – впевнена перемога збірної України.

Про це повідомили інформаційному центрі ФК «Карпати».