Львів’янин влучив у ворота юнацької збірної України

13:40 20 листопада 2018 р.

Юнацька збірна України, до складу якої входять футболісти, не старші 1999 року народження, завершила перший етап підготовки до чемпіонату світу, який проходитиме з 23 травня до 15 червня 2019 року в Польщі.

Зокрема, «синьо-жовті» зустрічалися в Польщі з майбутніми господарями турніру й поступилися з рахунком 1:2. Олег Веремієнко зі львівських «Карпат» провів на полі всі 90 хвилин і відзначився автоголом – зрізав м’яч у свої ворота після подачі з правого флангу.

Натомість юнацька збірна України, до складу якої входять футболісти, не старші 2001 року народження, провела під керівництвом Олега Кузнецова в Іспанії другий товариський матч проти команди Данії. Єдиний гол в зустрічі було забито на 5-й компенсованій хвилині.

Його автором став українець Микола Михайленко. У старті української команди вийшли «леви» Владислав Мудрик та Вадим Мельнійчук і були замінені у перерві. На 58-й хвилині у гру вступив ще один карпатівець – Данило Сікан.

Про це повідомили у вівторок, 20 листопада, в інформаційному центрі ФК «Карпати».