Львів'яни розгромно програли вдома

21:28 14 вересня 2024 р.

У суботу, 14 вересня львівські "Карпати" поступилися віцечемпіону України донецькому “Шахтарю”.

Результативні атаки футболістів обох команд описала пресслужба ФК "Карпати", інформує DailyLviv.com.

На 21-й хвилині “Шахтар” відкрив рахунок. Кевін перевів м’яч праворуч на Олександра Зубкова, який сміливо пішов на Тараса Саківа та Володимира Адамюка і потужно пробив з гострого кута під поперечку – 1:0.

Відповідь “Карпат” була миттєвою. Денис Мірошніченко навісив від кутового прапорця, м’яч відскочив до Євгена Підлепенця, який найкраще зорієнтувався серед усіх футболістів у штрафному і впритул розстріляв ворота – 1:1. Однак невдовзі своїм шансом скористався “Шахтар”. Цього разу Зубков виступив у ролі асистента – Бондаренко отримав передачу від партнера і вразив ціль.

Під завісу тайму “гірники” забили ще раз. Дмитро Криськів відпасував Бондаренку, а той знайшов нагоду пробити в оточенні гравців “Карпат”. М’яч рикошетом від Амбросія Чачуа залетів у кут воріт. А через три хвилини донеччани забили ще раз. Вінісіус Тобіас навісив з правого флангу на голову Данилу Сікану, а той головою спрямував м'яч у сітку.

На 65-й хвилині “Шахтар” збільшив перевагу. Судаков вивів Бондаренка віч-на-віч з голкіпером і той оформив хет-трик.

На 83-й хвилині Артур Шах прорвався правим флангом і викотив м'яч під удар Чачуа, котрий не залишив шансів голкіперу "Шахтаря".

В активі “Карпат” залишається п'ять очок і дванадцята позиція. У наступному турі “зелено-білі” гратимуть в Одесі проти “Чорноморця”. Матч відбудеться у суботу, 21 вересня, о 13:00.

Прем'єр-Ліга. Сезон 2024/2025. 6 тур

“Шахтар” (Донецьк) – “Карпати” (Львів) – 5:2

14 вересня, 18:00. Львів, стадіон "Арена Львів".

Арбітр – Андрій Коваленко (Полтава). Асистенти – Володимир Думенко та Ярослав Поважний (обидва – Харків)

“Шахтар”: Різник, Тобіас, Бондар, Франьїч, Педро Енріке, Криськів (Степаненко, 56), Бондаренко, Судаков (Марлон, 81), Зубков (Педріньйо, 56), Сікан (Траоре, 66), Кевін (Егіналду, 66).

Запасні: Фесюн, Швед, Азаров, Грам, Конопля, Невертон, Фарина.

Головний тренер – Маріно Пушич

“Карпати”: Кемкін, Саків, Бабогло, Адамюк, Мірошніченко, Альварес, Підлепенець (Стеніо, 46), Чачуа (Рябов, 88), Бруніньйо (Шах, 46), Костенко (Тлумак Ю., 75), Устименко (Іґор Невес, 56).

Запасні: Кінарейкін, Кузик, Клименко, Векляк, Полегенько, Жан Педрозу.

Головний тренер – Владислав Лупашко

Голи: Зубков, 21, Бондаренко, 29, 39, 65, Сікан, 42 – Підлепенець, 24, Чачуа, 83.

Попередження: Криськів, 28, Педро Енріке, 64, Кевін, 66 – Мірошніченко, 90+2.