Львів'янка влучила з малокаліберного пістолета у золото

14:29 4 червня 2022 р.

П’ята медаль збірної України з кульової стрільби на етапі Кубка світу з кульової стрільби у Баку.

Про це повідомило  управління молоді і спорту ЛОВА, пише Dailylviv.com

У четвер львів'янка Анастасія Німець здобула «бронзову медаль», а сьогодні спортсменка в команді з Оленою Костевич з Чернігівщини і Оксаною Ковальчук з Рівненщини показала перший результат у стрільбі з малокаліберного пістолета на дистанції 25 метрів.

Це вже п’ята медаль збірної України з кульової стрільби на змаганнях у Баку. Українська команда посідає другу позицію у загальнокомандному заліку. У цьому етапі  беруть участь 703 спортсмени з 65 країн.

Анастасії Німець 28 років. Вона спортсменка Львівської школи вищої спортивної майстерності та представниця ФСТ «Динамо».

Другу «бронзу» для України у цьому турнірі здобув вихованець Львівської школи вищої спортивної майстерності та Збройних сил України Олександр Галкін у вправі зі стрільби з малокаліберної гвинтівки на дистанції 50 метрів з трьох положень в команді з Олегом Царьковим з Вінничини та Сергієм Кулішем з Черкащини.