Львів’янка Марія Ільницька здобула бронзу чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорок

13:50 2 вересня 2015 р.

Фото до новини


Фото: зі сайту управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації

Продемонструвавши у ваговій категорії до 57 кг результат 427,5 кг, наша землячка виборола бронзову нагороду у змаганнях юніорок в сумі триборства, а також дві «малі» бронзові медалі у вправі жимі лежачи та тязі становій

Приємно звістка надійшла з чемпіонату світу з пауерліфтингу серед юніорів та юніорок , юнаків та дівчат, який упродовж 31 серпня – 6 вересня 2015 року триває в Празі за участю найсильніших спортсменів світу.1 вересня на помості змагалася майстер спорту України міжнародного класу, вихованка КДЮСШ імені Юрія Кутенка Марія Ільницька.

Продемонструвавши у ваговій категорії до 57 кг результат 427,5 кг, Марія виборола бронзову нагороду у змаганнях юніорок в сумі триборства, а також дві «малі» бронзові медалі у вправі жимі лежачи та тязі становій. У присіданнях зі штангою Марії підкорилася вага 160 кг, у жимі лежачи – 105 кг, а у тязі становій її результат склав 162,5 кг.

Вітаємо спортсменку та її тренера Юрія Слесаренка з успішним виступом на світовій арені! Про це повідомили сьогодні, 2 вересня, на сайті управління молоді та спорту  Львівської обласної державної адміністрації. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів