Львівських школярів навчають безпечно користуватися велосипедами

16:28 18 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У прес-службі ЛМР повідомили в понеділок «Щоденному Львову»: «Дітям нагадують про обов’язкове дотримання правил дорожнього руху, а також про використання світловідбивачів у темну пору доби».

Тренінги проходять за участю ДАІ, Львівської асоціації велосипедистів, «Велопатруля», а також волонтерів кампанії «Безпечне місто». Представник Львівської асоціації велосипедистів Орест Олеськів розповів: «Кількість велосипедистів на вулицях Львова невпинно зростає, необхідно подбати й про їхню безпеку. Ми розповідаємо школярам про небезпечні ситуації, які виникають на дорогах, та акцентуємо на взаємоповазі всіх учасників дорожнього руху». 

Зокрема, тренінги відбуваються для старшокласників і охопили учнів вже близько 10-ти шкіл.Речниця ДАІ. Ірина Пилат повідомила: «З метою профілактики ДТП за участю неповнолітніх велосипедистів та попередження порушень Правил дорожнього руху цією категорією учасників дорожнього руху, стартував і триває проект з велонавчання. Зокрема, в його межах навчаємо старшокласників». 

Навчання із велосипедистами триватимуть системно і згодом охоплять усі школи Львова. Керівник кампанії з безпеки на дорозі «Безпечне місто» Олександра Паняк розповіла: «Тренінги з дорожньої безпеки для школярів ми проводимо вже другий рік поспіль, охоплюючи всі школи. В такому ж форматі пройдуть і велонавчання. Просимо батьків також дбати про безпеку дітей на дорозі й бути для них позитивним прикладом, дотримуючись ПДР».

Про це повідомили сьогодні, 18 травня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Безробіття на Львівщині: рецепти допомоги

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу