Львівський курсант став чемпіоном світу

11:10 28 листопада 2016 р.

Фото до новини


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

У Харкові завершився восьмий чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств серед дорослих, юніорів та юнаків другого рангу.

Зокрема в категорії «Бойове двоборство» на восьмому чемпіонатв світу з військово-спортивних багатоборств серед дорослих, юніорів та юнаків другого рангу в харкові змгалаися 300 спортсменів з 20 країн світу – України, Азербайджану, Анголи, Болгарії, Гани, Грузії, Конго, Демократичної Республіки Конго , Ірану, Марокко, Лівану, Пакистану, Палестини, Білорусі, Узбекистану, Казахстану, Камеруну, Південного Судану, Сирії й Туркменістану. В складі збірної команди України успішно виступив курсант Львівської Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, учасник АТО, двадцятитрирічний Євген Штемпелюк (його тренери – Сергій Артемюк, Олег Замахов, Павло Шміло), який виборов звання чемпіона світу 2016 року.

Загалом найсильнішими на чемпіонаті світу виявилися українці, які лише в змаганнях серед дорослих вибороли 30 золотих, 27 срібних та 27 бронзових нагород й посіли перше місце в загальнокомандному заліку. Друге місце в загальнокомандному заліку здобули гості з Узбекистану, а третє вибороли представники Казахстану.

Про це повідомили сьогодні, 28 листопада, на сайті управління фізичної культури та спорту Львівської обласної державної адміністрації. 

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Твітері або Facebook

dailylviv.com

 

Останні новини