Львівські спортсмени й тренери отримали мільйон гривень

16:05 23 грудня 2019 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

106 львівських спортсменів і тренерів отримали грошові винагороди в рамках міської «Програми надання премій талановитим і перспективним спортсменам та їх тренерам».

Про це повідомили в понеділок, 23 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що загальний бюджет «Програми надання премій талановитим і перспективним спортсменам та їх тренерам» складає один мільйон гривень. Зокрема, отримали премії, 66 спортсменів, одна  команда і 39 тренерів.

Вартість премій складає від 2000 гривень до 30 000 гривень. Градація премій залежить від класифікації виду спорту, рівня змагань та вікової категорії спортсменів.

У Львівській міськраді також оприлюднили перелік премійованих. Як інформував «ЩЛ», у Львові нагородили вчителів шкіл, вихователів дитячих садочків та працівників позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями програми «Успішний педагог».

dailylviv.com

До теми

20:56 9 травня 2021 р.

Дві останніх нічиїх львівських команд в УПЛ

Львів завершив чемпіонат на восьмій сходинці, набравши 29 залікових балів, а Рух, маючи 28 пунктів, посів десяту позицію у турнірній таблиці УПЛ.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу