Львівські спортсмени й тренери отримали мільйон гривень

16:05 23 грудня 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

106 львівських спортсменів і тренерів отримали грошові винагороди в рамках міської «Програми надання премій талановитим і перспективним спортсменам та їх тренерам».

Про це повідомили в понеділок, 23 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що загальний бюджет «Програми надання премій талановитим і перспективним спортсменам та їх тренерам» складає один мільйон гривень. Зокрема, отримали премії, 66 спортсменів, одна  команда і 39 тренерів.

Вартість премій складає від 2000 гривень до 30 000 гривень. Градація премій залежить від класифікації виду спорту, рівня змагань та вікової категорії спортсменів.

У Львівській міськраді також оприлюднили перелік премійованих. Як інформував «ЩЛ», у Львові нагородили вчителів шкіл, вихователів дитячих садочків та працівників позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями програми «Успішний педагог».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:00 18 лютого 2020 р.

Львівські «Карпати» поповнилися Пасічем

У львівському футбольному клубі «Карпати» підписали контракт з Геннадієм Пасічем, який виступатиме за «зелено-білих» щонайменше до завершення чемпіонату.

Рубрика: Спорт