У Львові нагородили 100 освітян

15:50 23 грудня 2019 р.

У Львові нагородили вчителів шкіл, вихователів дитячих садочків та працівників позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями програми «Успішний педагог».

Про це повідомили в понеділок, 23 грудня, у Львівській міськраді. Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Сьогодні ми вже вчетверте нагороджуємо успішних педагогів нашого міста, підбиваємо підсумки програми. Це єдина програма в Україні, де педагоги можуть отримати 25 гривень премії за свою роботу».

Зоряна Довганик також зазначила: «Попередні роки ми практично обирали переможців шляхом розгляду документів, шляхом того, що ми проводили з ними співбесіди. Цього року – це був майстер-клас. Кожен вчитель, кожен працівник садочку, позашкілля мусив показати свою роботу: як вони працюють в класі, як вони працюють з дітьми. На підставі того ми обрали переможців. Першочергово оцінювалися креативність, творчий підхід до роботи з учнями, лідерські навички, вміння працювати у команді, виділити себе із групи людей».

Як інформував «ЩЛ», 25 грудня у більшості шкіл у Львові розпочнуться зимові канікули.

dailylviv.com

До теми

22:04 7 травня 2021 р.

Вступ бакалаврів до магістратури-2021: відповіді на 24 запитання

Для вступників до магістратури, які складають ЄВІ/ЄВФФ, прийом заяв та документів розпочнеться 15 липня. Водночас для осіб, які не складають ЄВІ/ЄФВВ, прийом документів стартує 22 червня.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу