У Львові нагородили 100 освітян

15:50 23 грудня 2019 р.

  • 2

У Львові нагородили вчителів шкіл, вихователів дитячих садочків та працівників позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями програми «Успішний педагог».

Про це повідомили в понеділок, 23 грудня, у Львівській міськраді. Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Сьогодні ми вже вчетверте нагороджуємо успішних педагогів нашого міста, підбиваємо підсумки програми. Це єдина програма в Україні, де педагоги можуть отримати 25 гривень премії за свою роботу».

Зоряна Довганик також зазначила: «Попередні роки ми практично обирали переможців шляхом розгляду документів, шляхом того, що ми проводили з ними співбесіди. Цього року – це був майстер-клас. Кожен вчитель, кожен працівник садочку, позашкілля мусив показати свою роботу: як вони працюють в класі, як вони працюють з дітьми. На підставі того ми обрали переможців. Першочергово оцінювалися креативність, творчий підхід до роботи з учнями, лідерські навички, вміння працювати у команді, виділити себе із групи людей».

Як інформував «ЩЛ», 25 грудня у більшості шкіл у Львові розпочнуться зимові канікули.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Кузьміна тамара

16:13 23 грудня 2019 р.

Відповісти

Яка сума преміі

Кузьміна тамара

16:13 23 грудня 2019 р.

Відповісти

Яка сума преміі

До теми

19:02 25 травня 2020 р.

Додаткова сесія ЗНО буде 24 липня-10 серпня, додатково зареєструватись можна відсьогодні

Додаткова сесія зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року відбудеться з 24 липня до 10 серпня. Сьогодні, 25 травня, розпочинається додатковий період реєстрації на додаткову сесію ЗНО, який триватиме до 9 червня.

Рубрика: Наука і техніка

20:43 22 травня 2020 р.

До ЗНО допускатимуть з температурою 37,2 градуси

До зовнішнього незалежного оцінювання, єдиного вступного іспиту та єдиного фахового вступного випробування допускатимуться особи з температурою нижче 37,2 градуси, без ознак респіраторних хвороб та у захисних масках.

Рубрика: Наука і техніка

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу