У Львові нагородили 100 освітян

15:50 23 грудня 2019 р.

  • 2

У Львові нагородили вчителів шкіл, вихователів дитячих садочків та працівників позашкільних навчальних закладів, які стали переможцями програми «Успішний педагог».

Про це повідомили в понеділок, 23 грудня, у Львівській міськраді. Начальниця управління освіти ЛМР Зоряна Довганик розповіла: «Сьогодні ми вже вчетверте нагороджуємо успішних педагогів нашого міста, підбиваємо підсумки програми. Це єдина програма в Україні, де педагоги можуть отримати 25 гривень премії за свою роботу».

Зоряна Довганик також зазначила: «Попередні роки ми практично обирали переможців шляхом розгляду документів, шляхом того, що ми проводили з ними співбесіди. Цього року – це був майстер-клас. Кожен вчитель, кожен працівник садочку, позашкілля мусив показати свою роботу: як вони працюють в класі, як вони працюють з дітьми. На підставі того ми обрали переможців. Першочергово оцінювалися креативність, творчий підхід до роботи з учнями, лідерські навички, вміння працювати у команді, виділити себе із групи людей».

Як інформував «ЩЛ», 25 грудня у більшості шкіл у Львові розпочнуться зимові канікули.

dailylviv.com

Коментарі(2)

Кузьміна тамара

16:13 23 грудня 2019 р.

Відповісти

Яка сума преміі

Кузьміна тамара

16:13 23 грудня 2019 р.

Відповісти

Яка сума преміі

До теми

14:15 9 січня 2020 р.

Львівська ОДА рекомендує «Освітній портал державної служби зайнятості»

У Державній службі зайнятості розпочали реалізовувати новий проект для успішного працевлаштування українців – «Освітній портал державної служби зайнятості».

Рубрика: Наука і техніка

16:30 6 січня 2020 р.

«Mercedes-Benz» відкличе 744 тисячі автомобілів

Німецький автовиробник «Daimler AG» заявив, що відкличе у США 744 тисячі автомобілів «Mercedes-Benz» через дефект розсувного скляного даху автівки.

Рубрика: Наука і техніка