Львівські санкарі змагатимуться на чемпіонаті світу

12:45 21 січня 2019 р.


Фото: noc.lviv.ua

Збірна команда України зі санного спорту провела перед початком чемпіонату світу міжнародний тренувальний тиждень у Вінтерберзі в Німеччині.

Про це повідомили у відділенні НОК України у Львівській області, де також розповіли: «Українські санкарі змагатимуться на чемпіонаті світу. Збірна команда України представлена чотирма вихованцями львівської школи санного спорту (Олена Стецків, Антон Дукач, Андрій Лисецький, Ігор Стахів) та одним спортсменом кременецької школи».

«Олена Стецків, Антон Дукач та Мандзій Андрій виступатимуть в одномісних санах, чоловіки, а Ігор Стахів та Андрій Лисецький – у двомісних. Тренерами національної збірної команди України є львів’яни Тарас Гарцула та Володимир Вахрушев», – поінформували також у відділенні НОК України у Львівській області.

dailylviv.com

До теми

14:52 25 жовтня 2021 р.

Канал «Сетанта Спорт» занурить вас у світ цікавих змагань

Серед глядачів є багато вболівальників спорту, і це стосується не лише футболу, а й інших, не менш захоплюючих дисциплін. Не всі люблять безпосередньо займатися боксом або легкою атлетикою, але переглядати змагання до вподоби майже кожній людині.

Рубрика: Спорт

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу