Львівський футбольний клуб «Карпати» ризикує залишитися без атестата

16:40 21 грудня 2015 р.


Фото: zik.ua

«Зелено-білі» проігнорували засідання комітету з атестації футбольних клубів.

«Говерла», «Карпати» і «Металіст» можуть залишитися без атестатів на наступний сезон», – повідомили сьогодні, 21 грудня, спортивні журналісти, які також розповіли подробиці:

« У Будинку футболу відбулося засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів. Три клуби української Прем'єр-ліги – «Говерла», «Карпати» і «Металіст» – мають на сьогодні проблеми з погашенням заборгованості.

На засідання Комітету ФФУ з атестації футбольних клубів приїхали представники лише двох клубів зі шести, які мали найбільші проблеми з погашенням заборгованості – «Волинь» і «Металіст». «Чорноморець» не прибув, тому що до моменту засідання погасив всі необхідні борги, «Зоря» – ще не погасила, однак луганський клуб практично розрахувався із заборгованостями (борги перед Євгеном Лозинським).

«Говерла» і «Карпати» не прибули на засідання комітету. У них, а також у «Металіста», поки що найбільші проблеми з майбутнім отриманням атестата ФФУ для участі в сезоні-2016/17. Генеральний директор «Металіста» Олександр Бойцан збирається в середу провести зустріч з власником клубу Сергієм Курченко, після чого харківський клуб, можливо, почне розраховуватися зі своїми футболістами і виправить ситуацію з отриманням атестата».

Про це повідомили сьогодні, 21 грудня, в інтернет-виданні «UA-Футбол».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу